Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A meleg miatt alszik ennyit a...

A meleg miatt alszik ennyit a 4 hónapos babám? Eddig napközben 2 óránként aludt 1 órát, három napja 1,5 óra elteltével nyűgös, álmos és alszik 1,5-2 órát. Eszik rendesen jókedvű láza sincs?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém is 4 hós és ő is többet alszik. szerintem ez természetes... ilyenkor én is fáradékonyabb vagyok, akkor pláne ők...
2012. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, a nagy melegben mindenki fáradékonyabb, nyűgösebb, a felnőttek is, nem csak a kicsik. Én is állandóan aludnék mostanság, és a lányom is bágyadtabb mint szokott. De szerintem nem is csoda. Ha amúgy rendesen eszik, jó kedvű, mint írtad, biztos nincs semmi más "baj", csak neki is meleg van.
2012. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is többet alszik, mióta ilyen meleg van. 3.5 hós.
2012. júl. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is 3,5 hós. És már fel fogom kelteni mert 9,30-tol alszik folyamatosan.
2012. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!