Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyolc hónapos gyermekembe ma...

Nyolc hónapos gyermekembe ma egy kanálnyi ételt sem tudtam belediktálni. Kizárólag tápszert, teát fogadja el. Gondolom a meleg miatt lehet. Ugye szerintetek sem oly egetrengető probléma, ha esetleg néhány napig csak ezt kapja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 1. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lányom 1 éves lesz. Kizárólag gyümölcsöt hajlandó enni, azt is pépesítve, ha 30 fok felett van az idő.

Este + reggel pedig tápszert.


A lényeg az, hogy lédús legyen az étkezés. Ilyenkor 5× jobban kell figyelni a folyadékbevitelükre!

2012. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 gabszem ***** válasza:
nem hiszem hogy gond lenne, vagy a meleg miatt van, vagy jön a foga.
2012. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

enyém is 8hós szintén feleannyi főzeléket eszik úgy kellett diktálni bele aztán hagytam,annyira én sem kívánom a nehéz kaját

vizet,teát issza mint egy teve :) meg reszelt alma irdatlan mennyiség

2012. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 6 hós, és még szopizni sem akar :( Iszik pár kortyot és annyi. Barackot evett meg teával itatom... Mást úgyse tudok tenni. Remélem jön egy kis lehülés.
2012. júl. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam amikor jött a foga 1 héten keresztül csak kizárólag tápszert evett. Ez van.

Ma ő sem nagyon akart enni, kis dinnyét, barackot, joghurtot, szerintem a meleg...vagy neki is jön a foga.

1 éves.

2012. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!