Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig jó a narancssárga Pampers?

Meddig jó a narancssárga Pampers?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat, hogy amikor mászik a baba már nem jó, mert kifolyik. Valóban így van? Mi vált be helyette? Mi most ezt használjuk, de még nem nagyon mozgolódik a babám. Mennyit vegyek belőle?
2012. júl. 6. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezt használtuk babámnak, és olyan 10 hónapos koráig egész jól bírta. Aztán szerintem az anyagát is megváltoztatták, és az éjszakákat sem bírta már ki.

Én is olvastam azt a kérdést, ahol a mozgással hozták kapcsolatba, de nem tudom. Lányom 6 hónaposan kezdett kúszni, utána meg rohamtempóban fejlődött, de akkor még jó volt neki a narancs Pampers.

Addig használd, amíg jó. Úgyis érezni fogod, ha már nem válik be.

Utána mi babylove-re tértünk át (dm-es), és nekünk az tök jó. Huggiest is próbáltuk, de az csak nappalra volt jó.

2012. júl. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az utóbbi időben nagyon megutáltam a Pamperst, pedig az előző gyereknél is ezt használtam. Mióta járnak a fiaim vettem észre, hogy alig belepisilnek (valszeg max. egyszer, mert pelenkázás után alig fél óra után már tapasztalom) teljesen megdagad és megnyúlik, majd a térdükig ér. Inkább leváltottam egy jóval olcsóbb pelenkára (Dada), az sokkal tovább bírja, mint a Pampers.
2012. júl. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!