Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehetne "fiúsítani"...

Hogyan lehetne "fiúsítani" egy narancssárga babakocsit?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene fiúsítani, amikor a narancssárga uniszex szín?
2011. okt. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha a baba, aki benne van, fiús ruhákat visel, akkor felesleges a babakocsit is fiúsítani. (Feltételezem azért szeretnéd, hogy látszódjon, hogy kisfiad van?)


Az a baj, ha ráteszel bármilyen más anyagot, az nagyon furcsán fog kinézni, plusz félő, hogy le is potyog.


Egyetértek az elsővel, a narancssárga szerintem is uniszex szín, én láttam már fiú és lány babákat is ilyenekben, mindegyikhez illett, és nem lányt "vártam" felbukkanni, mikor megláttam először a színt.


Milyen típusú a kocsi? Ha linkelsz be képet, megnézzük, hátha jön vmi konkrét ötlet.

2011. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell, a narancssárga nagyon vagány szín! Nekünk sötétkék babakocsink van, örököltük, és előzőleg is kislány használta, s nekünk is kislányunk van. A szomszéd piros babakocsival nyomul, neki kisfia van. Ne aggódj a színek miatt. :-)
2011. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem is a narancs uniszex szín, bár fel lehet dobni kék játékokkal.Ma már a babákra adott ruha színe nem mérvadó a nemet illetően!

1, Csupa kékbe öltöztetett kisfiamat láttán a közértben megkérdezték, hogy milyen nemű.

2, Orvosnál fodros rózsaszín ruhácskás baba anyukájától kérdezték, hogy kisfiú? ( Azt hittem lehidalok mikor meghallottam!)

2011. okt. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jól van, pont ilyen válaszokat vártam, vagyis inkább reméltem :) Hogy unisex szín a narancs. Ilyen a kocsi meg a hordozó; most így nem is tűnik a sok szürke mellett olyan narancssárgának, de ha ki van nyitva a teteje, akkor azért az dominál. A hordozó napellenzője, ami nincs a képeken, az is csupa narancs.

[link]

2011. okt. 24. 23:22
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik korábbi hozzászóló vagyok

Látva a képet, ennél uniszexebb nem is lehetne:)

Ne aggódj tovább, az erőltetett fiúsítgatással csak rontanál a helyzeten, és nem azt néznék, milyen nemű a baba, hanem hogy miért furcsa a kocsi:)

2011. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia.A mi kisfiúnknak szinte teljesen narancssárga a babakocsija,egy kis drapp van még benne,így az nem is ellensúlyozza annyira mint ez a szürke.Szerintem ez teljesen jó kisfiúnak,sőt én inkább fiúnak venném mint lánynak.Jó babázást!
2011. okt. 25. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok,nézd meg így,szerintem tök fiús:))

[link]

2011. okt. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én kislánynak nem vennék ilyen színű babakocsit!:) Szóval szerintem ez nemhogy uniszex, hanem képek alapján kifejezetten kisfiús!:)
2011. okt. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Előbb már írtam neked (2 kis történetes)


Én teljesen máshogy képzeltem el amikor írtad, de ez szerintem is fiúsabb, mint lányos kocsi. Vagány kis krapekkal a belsejében még fiúsabb lesz! :D

2011. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!