Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy 100 ilyen kérdés...

Tudom hogy 100 ilyen kérdés van fenn nap nap után, de mit gondoltok erről?! A kis babák mikortól szeretnek minket anyukákat? És hogyan fejezik ki felénk?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 éves a lányom, de kb. másfél hónapja ad puszit, ha kérjük.

Ha megkérdezem, hogy szereted-e anyát vagy apát, akkor mindig elszégyenli magát mosolygás közben, mert megpróbál átölelni.

2012. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

1 évesen kezdte a lányom, hogy mindig odadőlt a lábamhoz, odahajtotta a fejét, olyan kis szeretősen.

Utána kezdte osztogatni a puszikat is, meg később simogatott is.

Másfél évesen kezdett erősen ölelgetni, odabújni, majdnem hogy leharapta az orrom úgy puszilt, olyan erőteljesen, szorítva ölelt. Nagyon édes volt. :)

Most 21 hónapos, és a szeretet összes "fajtája" benne van. Ölelget, bújik, puszilgat, simogat. Nagyon aranyosan tudnak szeretni.

2012. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kiki01 ***** válasza:
76%
Szerintem már a pocakban is szeretnek minket:)
2012. júl. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Első pillanattól szeretnek minket!:)

A lányom kimutatni kb 10 hónapos kora óta,ad puszit,odabujik.Most 22 hónapos és puszilgat,ölelget,bújik.

És ha mondom neki hogy "szeresd meg anyát"jön és az arcocskáját az én arcomhoz nyomja és mondja,hogy "szej"(ez nála a szeretlek:)Olyan édes:)))IMÁDOM:)))

2012. júl. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz, mikortól képesek kimutatni a szeretetüket, akkor olyan 10-12 hónapos kortól. De igazából már az első tudatos rád mosolygást is vehetjük a szeretet jelének, mert olyankor azt sugallja: "de jó, hogy itt vagy, jó veled". :))

A kisfiam most 18 hónapos, kb 15-16 hónaposan tanult meg igaziból megsimogatni valakit (előtte csak ütés sikeredett belőle, pedig nem úgy akarta), mondja, hogy "ejte", nagyon édes! Ma délelőtt hozzám bújt, és azt mondta: "cuki anya", majdnem elolvadtam tőle! :)

Egyébként szerintem mi tudjuk őket megtanítani arra, hogyan kell kifejezni a szeretetet, amit éreznek irántunk.:)

2012. júl. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Arra gondolok h megöleljem magától rám mosolyogjon...oda bújjon hozzám ha este elalszik - de ne csak a cici keresés miatt :)
2012. júl. 10. 16:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

3-4 hós kortól van a megkulonbozteto mosoly, amikor nemcsak reflexbol mosolyog, hanem NEKUNK.


en onnantol szamolom.

2012. júl. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a legelső kontaktustól érzik, de változó, hogy mikortól tudják kifejezni. A fiam 10 hónapos, kb. 1 hónapja, odabújik, befúrja a fejét, nyálas puszikat ad, közben vékony hangon brümmög. Ezt csak nekem csinálja, ilyenkor szeretget :)

De amikor kicsi volt és rám nézett, abból is láttam. A lányomnál szintén, bár ő kicsit nehezebb eset volt, viszont 1 évesen szépen beszélt, és el tudta mondani, hogy szeret.

2012. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 xStefix ***** válasza:

Nekem a cicikeresés is a szeretet kifejeződése, és speciális is, hiszen csak nekem szól...

Egyébként a gyerkőceim 4 hetes koruktól mosolyognak, ránk is.

2012. júl. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem szeret, hanem szüksége van rád. Ez az elején nekik még ugyanaz. De olvastam róla hogy már az újszülöttek is igénylik, hogy mindig ugyanaz a személy lássa el őket, ellenkező esetben megáll a fejlődés, akár meg is halhat egy kisbaba. (Hospitalizáció.)

Szerintem 1 éves kor után már mondható, hogy a klasszikus értelemben szeret egy gyermek.

2012. júl. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!