Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-es méretű pelusból melyik...

2-es méretű pelusból melyik gyártó csinál olyat, amelynek gumis a dereka hátul?

Figyelt kérdés
Az első gyerekemnél a Pampersből a kaki mindig a hátán folyt ki. Aztán Babylove-ot kezdtünk használni, de abból nem találtam 2-es méretet :(.
2012. júl. 6. 21:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Huggiesnek a dereka is gumis és az oldala is.Nekünk bevállt.
2012. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huggis, de nekünk abból is kifolyt. És talán a tesco szines pelus is gumis(nem a fehér gazdaságos), legalábbis régen az volt.
2012. júl. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A fehér Pampers vált be nálunk, nagyon jól beszívja a folyékony dolgokat, a kakit is, nagyon elégedett vagyok vele.
2012. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Liberó is gumis.De egyébként én 4hónapos koráig kizárólag Pampers Active Babyt használtam ill 2-es méretben még Pampers premium Caret,de arra már nem emlékszem,hogy annak milyen volt a dereka,nekünk bevált,nem volt ilyen baleset.
2012. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Libero
2012. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!