Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este tápszer helyett lehet...

Este tápszer helyett lehet adni a tejpépet? Nem szomjazik meg utánna a baba, nem fog éjjel felkelni? Ti adtok neki utánna inni, vagy ha szopik akkor tejcsit?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ugy tudom-és tapasztalom is- hogy szomjas utána, végul is nem folyadék, hiába tejes. nálunk 7 korul van vacsi, tejpép, és lefekvés elott még megiszik a torpe kb 2 dl vizet (o már nem szopizik), de azt nagyon kívánja.
2009. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hipp 1-es tápszert kapott a babám, mert kevés már neki a tejem, s most írt a doktornő Bebát, de mióta azt kapja nagyon ordít esténként, lehet fáj tőle a hasa. Szóval most ki akarom próbálni hogy este táp helyett tejpépet adok neki, (mert csak este kap tápot) s ha így nem fog sírni este, akkor tuti a táptól van a gondja. Nem tudok hirtelen hol szerezni másfajta tápot falunk lakunk, ezért gondoltam hogy a tejpépet adnám helyette este.
2009. júl. 10. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad mennyi idős?Mert a tejpép az 4hónapos kortól van azt hiszem.Mi kísérleteztünk vele,de mindig ordítás lett belőle,mivel ez a pép olyan,hog ytovább dagad a kicsi pociban és feszíti,meg szomjas rá.Én nem ajánlom.Nekünk az vált be,hogy este pancsi előtt eszünk főzit-az ebédből ami megmaradt-én készítem neki és így,hogy 2adag legyen ,utána fürdés ,kis játszás és tápszer-mildibé jó éjt-6hós kortól lehet adni ezt.

Nekem kb 5.5hónapos volt mikor elkezdtük a főzit de már bánom,hogy nem azt adtam estére is neki akkor én is próbálgattam a pépet,de nagyon rossz volt.Inkább reggelire javasolom..1éves baba mamája

2009. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és azt tanácsolnám,hogy rendeld akkor meg valahol a másik tápit,egy két nap és kihozzák,de sztem tényleg ne adj neki pépet estére...
2009. júl. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4,5 hós, délután kap tejpépet, szereti, nincs tőle semmi gondja, csak akkor ugye inni is kap rá fél- egy órára ha kér.

Már szóltam Hugomnak hozzanak Hippet a tescoból, az bevált.

Köszönöm

2009. júl. 10. 22:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tejpépből is a mildibét adom neki az nagyon finom.nekünk a hipp nem vált be,sósabb meg másabb az állaga,de valszeg baba függő is,bár én mindig megkóstolom mit adok neki és nekem is ez ízlett..sokféle van..és nem is olyan drága...már írtam-1éves baba mamája
2009. júl. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mildibé sárgabarackos tejpépet kap, s Hipp banán őszibarackot felváltva hogy legyen változatos, szereti mindkettő, csak úgy tátja a száját, le se nyeli s már kéri a következőt s közben hümmög nyammog :)
2009. júl. 10. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!