Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítjátok a penészes...

Mivel tisztítjátok a penészes itatópoharat? Kis alkatrészeik időnként bepenészednek hiába mosom naponta.

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem tudtam kimosni...mikor a 2.itatópoharat dobtam ki elegem lett és megtanítottam a fiam sportkulacsból,sima kulacsból, szívószállal inni.Sokkal egyszerűbb!
2012. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én csak vizet töltök bele, az nem penészedik. Legalábbis nekünk nem.

Teát, gyümölcslevet pohárba kapja.

2012. júl. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy minden használat után el kéne mosni, nem ?

Nekem egyszer lett csak penészes, amikor elkavarodott, és 2 napig állt benne gyümölcslé.

Elmosogattam, ecetes vízben kifőztem. Ezután meg még egy öblítés, és szebb, mint újkorában.

2012. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg még a gőztisztítót megpróbálhatod, ha van.
2012. júl. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Biztos le fognak pontozni, de azért megpróbálok segíteni :)

Nekünk egy szer elgurult és csak később tudtam kikotorni az ágy alól, addigra bepenészedett.

Domestos, vagy Szavo penészírtó, azzal sikáld ki, aztán többször nagyon alaposan mosogasd el. Ezután főzd ki, de ne csak 5 percig. És valóban, tényleg gyorsan el kell mosni használat után, mert be tud penészedni sajnos.

2012. júl. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Félreértitek és ezért nem is kéne szemétkedni. Gondoltam, hogy ez lesz.

Nyílván elmosom őket ezért van 6 db különböző itatója, mert naponta többet használunk el.

Nem azért penészedik be, mert nem mosom el és hagyom, hogy a lötty megbuggyanjon benne!!!!!!!!

A kérdésben is írtam, hogy az apró alkatrészek, amikhez nem lehet hozzáférni időnként bepenészednek. Kiszoktam sterilizálni is néha. Napközben ő is vizet iszik, arra külön használok itatót.

Arra vonatkozott a kérdésem, hogy milyen tisztítószert lehet használni, mert mosószódával is próbáltam már, de nem szedte ki, domestossal meg nem merem.

Nem értem, miért kell félreérteni egy szimpla kérdést. Nem hiszem, hogy nektek soha nem penészedett még be gondos mosogatás után is.

2012. júl. 9. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, van aki mindent jobban tud és csinál. Eddig szinte nem volt kérdésem, amibe valaki bele nem kötött volna...ez van. Nem olvassák el, nem érdekli őket, csak a szenzáció :) Én se neked írtam kérdező, hogy valóban el kell mosni naponta, hanem a kedves válaszolónak, bocs ha félreérthető voltam. Arra utaltam, hogy igen, mindenki tudja, hogy el kell mosni.
2012. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem fogalmazol világosan, ne csodálkozz, hogy félreértik.

A naponta az nem jelenti azt, hogy minden használat után.

2012. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

első vagyok, én pontosan értem miről beszélsz!hiába voltam velük nagyon tiszta és alapos, mindig mostam egyszerűen bepenészedett!És ez nem a Te hibád, ez tulajdonképpen logikusan következik abból, hogy nagyon pici részekről van szó, és ebben a melegben akár 1 csepp akármi is beindulhat.

Szóval sajnálom, hogy nem tudom a megoldást, de engem az őrületbe kergettek, ezért leszoktunk róla.

Amúgy meg hagyd, hagy gondoljon mindenki amit akar.Nyilván, ha nem lennél alapos és tiszta,akkor a penész sem zavarna és nem is írtál volna ki kérdést:D

2012. júl. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem idegeskedem, mert tudom egyesek mennyire szánalmasak,hogy itt élik ki magukból az indulatokat.

Aki értette a kérdésem, annak köszönöm,hogy válaszolt.

2012. júl. 9. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!