Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy homeopátiás...

Kaptunk egy homeopátiás gyógyszert a neve Atropa Belladonna, de nem tudom hogy kell alkalmazni. Apró kis golyók, hogy adjam a 8 hós fiamnak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Forralj fel vizet és abban old fel. Ha kihűlt add oda neki.
2009. júl. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A belladona erősebb, mint a chamomilla, fogzási fájdalom csillapításra, lázra szokták használni a babáknál és gyermekeknél.

Szerintem egyszerre, csak max. 5 golyót kicsi vízbe adjál a babádnak!!!! De ha soknak érzed kezdhetsz 3 golyóval is, majd meglátod hogy hat!

Üdv. egy 14 hónapos anyuka.

2009. júl. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mire kaptátok? Milyen potenciájú? (Bocsi az első válaszolónak),de forró vízben nehogy felold,ugyanis károsítja a hatóanyagokat.Max testhőmérsékletű vízben szabad,vagy szobahőmérsékletűben.
2009. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lázra kaptuk, azt mondta a doktornő hogy majd a patikus elmondja hogy hogy kell alkalmazni, de végigjártam egy csomó gyógyszertárat de sehol nem kaptam, végül anyukám megszerezte de nem mondtak neki semmit róla. Az volt a papíron hogy 3x5, gondolom hogy az azt jelenti hogy napi 3x kell 5 golyót adni.
2009. júl. 11. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!