Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeopátiás gyógyszert...

Milyen homeopátiás gyógyszert adtok babátoknak, hogy éjszaka jobban aludjon?

Figyelt kérdés
Rémálom az éjszakánk,már teljesen hulla vok:( Nagyon sokat megébred,szinte alig alszom:(
2010. júl. 30. 09:20
 1/8 A kérdező kommentje:
1éves ez lemaradt...
2010. júl. 30. 09:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Vibrocul kúp?

Fogzásra is ajánlják, amúgy nyugtató hatású.

2010. júl. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Erről már hallottam,de most nem fogzik.....még valaki???Azért köszönöm:)
2010. júl. 30. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért írtam, hogy arra IS ajánlják, fogzásra.

Egyébként meg nyugtató, altató hatású. De biztos van még homeós szer, kérdezz rá orvosodnál, gyógyszerészednél.

2010. júl. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Chamomilla Vulgaris 15CH, napi 3x5 golyocska. De ez nem szentiras. Sajnos ebben a korban sok kicsi felebred ejjel, eletkori sajatossag, de persze nem torvenyszeru. En a 2 kezemen meg tudom szamolni, hogy miota megszuletett a 18 honapos fiam hanyszor aludta at ugy az ejszakat, hogy egyszer sem kellett hozza felkelni.
2010. júl. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Sajnos én is megtudom számolni,egyszer sem:( eddig 3olyan éjszakám volt,hogy csak 1-szer ébred fel...mindig 3-4alkalommal felkel,de ez van,hogy 15alkalomra is kihúzódik a felkelése:(:S
2010. júl. 30. 09:48
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Sedatif PC. Homeós tabletta, kifejezetten alvászavarra való. Nálunk is volt egy ilyen időszak 6 hónapos kora körül, fél óránként keltem hozzá. Egy hét után zombik lettünk. Mi is, meg ő is szegénykém. Ez 3 nap után helyrehozta. Este fürcsi előtt (kaja előtt 20 perccel) és reggel, felkelés után közvetlenül adtam neki 1-1 szemet összetörve, pici vízben feloldva.
2010. júl. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Szia!

Kérdezd itt! Írd le az összes tüntet, és egy orvos fog Neked válaszolni!! Nekem aznap már jött is a válasz. Jelenleg 3 készítményt szed a lányom, ha jönnek a tünetek. És bevált!!!

2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!