Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy a bárányhimlő...

Lehetséges, hogy a bárányhimlő bokán és csuklón jelentkezik először?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám.
2012. júl. 9. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az hason szokott. Illetve olyan helyeken, ahol "meleg van". Ez azonban nem jelent semmit. Minden ember más és más. Gondolom találkoztál már vele és meg is tudod különböztetni a kettőt, csak felvetés képen: meleg folt nem lehet esetleg?
2012. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy nem nagyon találkoztam még bárányhimlővel. Én átestem rajta, de már nem emlékszem, milyen volt...és a tágabb családban is én voltam az utolsó (mert én voltam a legfiatalabb). Előfordulhat, hogy himlő, mert a környékünkön volt most járvány, talán el is kaphatták a gyermekeim...?? A melegkiütéshez már volt szerencsém, a nagyobbik (most 3 éves) gyermekemnél előjön nyáron, most is van nála egy hete, a tarkója alatt. De neki is van néhány gyanús, jóval pirosabb, nagyobb pöttye a vállán. A kisfiamnak meg a bokáján és a csuklóján vannak ugyanolyanok. Láz nincs, a pici 36.9 volt reggel..
2012. júl. 9. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!