Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bárányhimlő lenne?

Bárányhimlő lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy a bárányhimlő kezdődhet e a láb hólyagosodásával?

3-4 hete voltunk otthon és akivel játszott miután haza értünk kiderült, hogy bárányhimlős lett.

Milyenek ezek a foltok?

Most ami a lábán van kicsit mintah csípés lenne de több van rajta 4db. Láza nincsen csak egész nap nyűgös volt.

Őszintén most nem nagyon tudom, hogy megcsípte e valami mert lent voltunk a játszótéren de az biztos, hogy délután amikor elindultunk a játszótérre nem voltak rajta.

Szerintetek?

Holnap szerintem leviszem a gyerekorvoshoz pláne ha több lesz holnap reggelre. Csak kíváncsi lennék, hogy ez az lehet e mert én úgy tudtam, hogy a hason kezdődik ez az egész.


2012. jún. 26. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:
szia!!a kiütések bárhol kezdődhetnek,és nagyon hamar sokasodnak.nekem tavaly volt az akkor 4 éves kislányom himlős,reggel még fel sem tűnt,hogy lenne rajta kiütés,kimentünk a piacra kb.fél 9-kor,délre mire mamáék értünk,már a hasán,karján,fejbőrén is volt,szép számmal.ő sem volt lázas,és kezdetben nem is viszketett neki.simán lehet akár himlő is,főleg ha azóta gyarapodott is.és egyébként simán lappanghat 3 hétig is akár.egyébként a foltok először csípés-szerűek,később kezdenek hólyagosodni,majd pörkösödni.ha úgy látod,inkább lássa orvos.üdv. 2 kislány anyukája
2012. jún. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!