Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Strandon, fürdőhelyen szóltak...

Strandon, fürdőhelyen szóltak már be nektek szintén strandoló öregek, hogy nem kéne ott lenni a gyereknek?

Figyelt kérdés

Tegnap így jártunk, két vénasszony elkezdte hangosan pletykálni, hogy milyen hülyék vagyunk, hogy egyáltalán gyereket behozni, meg hát főleg sima pelenkában. Ezt meghallottam, felvilágosítottam őket, hogy ez úgynevezett úszópelenka, és se ki se be nem jön belőle semmi... Erre elkezdték, hogy majd milyen betegek lesznek a víztől... mert az a kisfiú is (ez a kislányom volt rózsaszín masnis fürdőbugyiban :D ) mennyi vizet nyelt már le. (Semennyit, mert babaúszáson megtanulta.)

Voltak ott más kisgyerekek is, szó sincs arról, hogy a víz ártana a kicsiknek, csak annyi, hogy 3 éves korig nem kell belépőt venni.

Találkoztatok már ilyenekkel?


2012. júl. 9. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, találkoztam már ilyennel, és még ha pár percig bosszantott is, nem kell velük foglalkozni! Már csak a leírtak alapján kiderül, hogy alapvető dolgokról nincs fogalmuk, akkor miért is számítana a (nem kért) véleményük, azon túl, hogy nincs is igazuk? Engedd el az ilyet a füled mellett, ne hagyd, hogy elrontsa a kedvedet!
2012. júl. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az öregasszonyok zöme nem is tudom miért megy strandra. Fel vannak háborodva, ha vizes lesz a hajuk, ha összefröcskölik esetleg őket. Az ilyenekkel nem is foglalkozom. Mindig odafigyelve fürdünk, de akadnak balesetek. A szülőse tarthatja folyton a gyerkőcön a szemét. (Jó itt már nem a pelusos korról van szó.) És strandra nem a katonás fegyelem miatt járnak az emberek. Mondjuk a kifejezett ülőmedencét kivéve.


Ellenben egyszer már én is tettem olyat, hogy hangosabban mondtam a páromnak, hogy az adott anyuka lehet, hogy kissé lehetnek körül tekintőbb. A tiltás ellenére a nagyon meleg kifejezett ülő medencébe hozta a kisfiút. Mindenki pihegett a medence szélén, szerintem a gyerkőcöt is nyomta a meleg víz és a párás levegő. Az anyuka meg nyomta neki a gombot, hogy ha nem fürdőzöl, akkor haza megyünk. stb.

2012. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is ki tudok akadni az ilyen begyöpösödött vénasszonyokon!

Aztán végül mindig úgy döntök, nem cseszem el a gyerek strandolását az ilyen beszólásokkal való foglalkozással. Általában visszamegyek a páromhoz, s kidühöngöm magam, hogy milyen emberek vannak... És megyünk vissza a vízbe. :) Ja! Persze a legnagyobb problémájuk az szokott lenni, hogy rámegy egy csepp víz a gyönyörűűűűűséges frizurájukra. :) Mondjuk szerintem menjenek a forróvízbe, oda úgysem viszem be a gyereket pancsolni.

2012. júl. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom ki szó nélkül. Nem kezdem el okítani őket, csak megmondom nekik, hogy a saját dolgukkal foglalkozzanak.
2012. júl. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!