Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Balatonon bulizó, strandoló...

Balatonon bulizó, strandoló németekről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Sokan szídják őket de vannak akik szeretik..én utóbbiba tartozom

mert szerintem jó fejek na meg helyesek.:D Nektek mi a véleményetek?ha szeretitek miért ha nem ,miért nem?

19/L



2011. jún. 13. 20:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A legtöbbel nekem sincs bajom, bár este mikor isznak néhánnyal elszalad a ló, na de magyarok között nincs ez így?
2011. jún. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én imádom őket.Sokan vannak és helyesek. :D
2011. jún. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
Néhány éve a szomszédos házban nyaralt egy német família. Hát zengett a környék, amikor részegen dorbézoltak. Amikor meg szóltunk nekik, hogy csendesebben vígadjanak, úgy csináltak, mintha nem értenék, hogy mit akarunk.
2011. jún. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi olyasmit nem csinálnak amit egy 4-5 fős részeg magyar fiatal tinicsapat nem csinál meg, úgyhogy nekem semmi bajom velük, mert nem rosszabbak nálunk...sőt, amikor nem buliznak, hanem csak alapjáraton vannak, sokkal kulturáltabbak az átlag magyarnál. Egy példa: akár templomba, akár szentélybe (buddhista, stb.) mennek, betartják az előírásokat, nagyra értékelik és illő módon viselkednek; ugyanez a röhögcsélő, viselkedni nem tudó magyar tinikről kevésbé mondható el...
2011. jún. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szerintem is a magyarok is tudnak azért hangosak lenni :D

persze németek se szentek

akikkel én eddig ismerkeddtem azok jó fejek voltak

csak nagyon sokat ittak

2011. jún. 14. 13:01
 6/12 anonim ***** válasza:

az miért baj ha sokat iszik? arról is szól a szórakozás, nem?

mellesleg ivásban mi se nagyon nyissuk ki inkább a szánkat...

2011. jún. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:D háát az nem baj h isznak énis iszom de ök rengeteget és én vonszoltam öket haza (énis k.o voltam pedig)mert mindent széthánytak XD
2011. jún. 14. 17:29
 8/12 anonim ***** válasza:
inkább egy utcányi német nyaraló, mint egy db állandóan itt lakó cigány
2011. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
nekem semmi bajom velük szeretem őket jó arcok xD de basszák meg olyan jó helyen laknak hogy nem értem miért nem a Bodensee-re járnak strandolni aww olyan gyönyörű!
2011. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
49%

Én most ki fogok lógni a sorból:

Gyűlölöm őket!

Ide járnak randalírozni, törni, zúzni, mert ők a felsőbb rendű nép, ők megtehetik.

Nekünk is van panziónk, ill. beszélgettem több balatoni szállótulajdonossal. Mind egy véleményen vannak a németekkel kapcsolatban. Mi egyszer engedtünk be tipikus vedelős fiatal német bandát. Utána festeni kellett a szállást, mert még a plafonon is valami mocsok lógott, a törött tévét és mosdót cserélni kellett. Hiába, hogy mi Magyarok is el tudjuk ereszteni a gyeplőt, na de azért ilyet nem csinál senki, mint ők.

2011. dec. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!