Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Expresszen hirdetnek 150-ért...

Expresszen hirdetnek 150-ért új Stokkét, rendeltetek, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 10:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hááát...elég olcsó.Szerintem 2 dolog miatt lehet:

-vagy van valami hibája

-vagy tényleg hibátlan,vadi új,csak "mutyizták" valahonnan és túl akar adni rajta (még ez is jó kis összeg a zsebbe).

2012. júl. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
kukkantsd meg, üyletsyerűen hirdetik ketten, telszámmal, névvel, nem csak 1 db
2012. júl. 9. 11:17
 3/15 anonim ***** válasza:

A barátnőmék így buktak el 100 ezret. Előre fizettek ennyit, a többit akkor kellett volna, ha megérkezik a kocsi.

A szélhámos többeket becsapott, eltűnt a pénzzel, feljelentették.

Én nem merném!

2012. júl. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én sem merem. Ügyvéd előtti, hiteles szerződés lesz elvileg. Hááát
2012. júl. 9. 12:58
 5/15 anonim ***** válasza:
Én felvettem velük a kapcsolatot egy másik hirdetésüknél. felajánlottam, hogy azonnal készpénzben fizetek egyik készen levő babakocsiért mert a hirdetés szerint az is volt amit azelőtt 1 órával tettek fel. Azóta sem válaszoltak:D HATALMAS KAMU!
2012. júl. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
(arról nem is beszélve, hogy ha van nevük ha nem, a személyazonosságuk után nem tudsz járni. Bepötyögtem fb-on iwiwen... Tudjátok ha már van élet szaga a dolognak akkor az ember kicsit jobban bízik. de nincs adatlapjuk. Nem mérvadó, de nekem még a 75 éves nagypapámnak is van :D)
2012. júl. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát igen...ismerősöm szeretné megnézni a kocsit, mielőtt rendel, lehet, hogy egy meglévő megrendelésükhöz odamegy, mármint amikor érkezik a megrendelt kocsi, és dobozban nézheti meg, mert kibontani csak a megrendelőnek szeretnék, lehet elmegy, és ottmarad, megvárja a kibontást...de a Stokke tudtommal ugyanazon az áron adja minden viszonteladónak, és ekkora differencia nem lehet, félár...nem?

Valahonnan külföldről hozzák be, de gyanús, hogy a babyavenuestores.co.nr lesz, ott árulják 370 euróért, arra ők rátesznek egy kis hasznot, és kész, de ha az, akkor az hamis kocsi...

2012. júl. 10. 11:54
 8/15 anonim ***** válasza:

Nagykereskedelmi áron eltudom képzelni, hogy annyi, DE egyébként maximum ha lopják akkor tudják ennyiért adni.

Németbe a legolcsóbb 808euro mózessel. Ne dőljetek be neki. Az, hogy ügyvéd előtt aláírtok valamit egy dolog. Azt nem tudhatod, hogy az akivel találkozol ki. Mi van ha hamisak a személyi okmányai? Ti feljelentitek és kiderül,hogy ez a személy nem is létezik.

2012. júl. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Fenn vannak a facebookon Babakocsik (strollers) néven
2012. júl. 13. 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
igen, de ettől még a személyük az nincs... ezek csalók...
2012. júl. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!