Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltetek már no name UO&GO...

Rendeltetek már no name UO&GO pelust? (teszvesz)

Figyelt kérdés

bevált?


[link]


és


[link]


lányom egy éves és bizony még mindig havi szinten kell neki kb. 260-280db.


és ugye ebben a mennyiségben nem mindegy. nálunk 40Ft/db.ezt viszont megtudjuk oldani debreceni rokonokkal.


2011. aug. 1. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!


én vettem már ilyen pelust. Viszont mindenképp azt javasolnám neked, hogy küld el az ismerősöd és minden fajtából vegyen 2-2 darabot meg, amit elküld neked, próbáld ki, mert nem biztos, hogy mindegyik jó lesz. Miután látod melyik felel meg neked, akkor visszaszólsz és akkor csak abból a típusból vesztek. Én vettem már így zsákosan, sajnos nem volt annyi abból a fajtából amit kértem (amit ismertem) így volt olyan, ami nem igazán volt jó, de ha így döntesz és elküldöd a képeket, minta alapján tudok neked segíteni dönteni.

2011. aug. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi. a "gond " az hogy vasárnap jönnek a rokonok, utána mi megyünk nyaralni, aztán ők, szóval nem találkozunk egy jó ideig. eredetileg a 33Ft-ost néztem ki, ma láttam hogy van BOGI bugyipelus másnál olcsóbban. sajnos a rokonoknál kisgyerek van és messzebb laknak, nem tudnak elmenni.

ugy gondoltam rendelek 100Db-ot mert azt kivinnék házhoz is. csak nem tudom melyik fajtából. te melyikre tippelnél?

2011. aug. 1. 22:06
 3/13 A kérdező kommentje:

opsz, ugyanazt linkeltem kétszer :)


szóval:

[link]


ez a másik.

2011. aug. 1. 22:08
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


én itt veszem, pesti vagyok. ha te is, nézd meg, kép alapján ugyanaz! :)

2011. aug. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és melyiket keressem? te melyike tveszed? én végülis a BO-GI - ra gondoltam, most próbáltam rákeresni.
2011. aug. 1. 22:40
 6/13 anonim ***** válasza:

hú, én már több félét vettem, legutóbb a berberot, előtte meg az a csíkos mintájút amit linkeltél, azelőtt békásat. azzal az volt a baj, hogy elég keskeny a feneke, a másik meg nem elég gumis, bő. a békás elég jó, csak vastag és nem bugyis.

pisire tökéletes mindkettő, reggel ha letudtuk a kakit ezt adom rá, sétához meg éjszakára meg pamperst, de így is spórolunk vele :)

2011. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
1 évesem van, még nem tud járni, de sokat ül, négykézlábazik sokat, két hete húzza fel magát állásba és ez kényelmesebb lenne neki. a homokozóban fel alá mászik, meg ül, olykor a tépőzárastól piros a kis bőre. kaptam 3 liberósat, nagyon jó volt, a férjem mondta ha ez is annyi mint ahogy a sima pelust veszem akkor vegyem inkább ezt. a simát a DM-est szoktam venni 25%-os kuponnal, az úgy 37Ft körül van.
2011. aug. 1. 22:55
 8/13 A kérdező kommentje:
s mint írtam, rengeteg pelus megy el nálunk. most júliusban vettem DM-est: 2X42db, 2X42db, 3X42Db.még van ezekből kb. 15db.
2011. aug. 1. 22:56
 9/13 anonim ***** válasza:

bocs az offért, de mi a fenének napi 9 pelus? ? az én kisfiam rengeteget iszik, és pisil, de napi 4-5 pelus simán elég

ha kiszámolom egy 1 éves alszik kb napi 13 órát, marad 11 ébren, tehát te majdnem óránként, másfél óránként kicseréled a pelust? minek?

2011. aug. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Este 21,30-tól alszik kb. 8-ig. aztán napközben alszik vagy 2x1 órát vagy 1x1,5 órát. van hogy tisztába teszem és utána jön a nagy dolog. Hidd el nem cserélek csak úgy "feleslegesen_" pelust. reggel egy óra alatt tiszta pisi lesz. pl. este fürdetéskor 20,30 körül pelusozom és egy óra múlva az is pisis. csak azért hogy kevesebb fogyjon nem fogom pisiben hagyni.

én is beszélgettem barátnőkkel hogy ez sok, de kiskorában is ő inkább pisis baba volt mint kakis...azaz inkább pisilt. jó lenne ha nekünk is napi öt menne el, de ez van. ezért fontos hogy mennyi az annyi?

2011. aug. 2. 08:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!