Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok lányotoknak a Johanna...

Adnátok lányotoknak a Johanna nevet? Nekem tetszik, viszont az apja nagyon ellene van.

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Én nem, nekem nem tetszik.
2012. júl. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Nekem sem tetszik.
2012. júl. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tetszik, adnám. :)
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
27%
Nekem se tetszik. Egyezetek meg egy olyan nevben, ami mind a kettotoknek tetszik. Irjatok mind a ketten listat a lehetseges nevekbol. Ha van kozos, az legyen a neve, ha tobb kozos, akkor rangsoroljatok. Ha nincs egy se kozos, valasszatok ki mind a ketten, melyik tetszik legjobban es legyen ket neve a babanak. Vegso esetben penzfeldobas, vagy ha megszuletik, akkor amelyik nev legjobban illik ra.
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
Az én lányom is Johanna! Nálunk apa álmodta meg, hogy így hívják majd. Én meg úgy voltam vele, hogy a Hanna tetszett nagyon, de rengeteg van belőle mostanában, így a Johanna mellett döntöttünk. Mindenkinek igaza lett!
2012. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
40%
A magyarban nagyon furcsa. Különben is, sokaknak a Szent Johanna jut róla eszébe. Ne tedd ki ennek a gyermekedet.
2012. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
60%
Most komolyan le kellett pontozni, mert nekem nem tetszik ez a név? Nevetséges ez az oldal...
2012. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
51%

Nekem se nagyon tetszik, de ha tetszene is, akkor is azt mondanám, hogy ne így nevezd a gyereket, ha a párodnak nem jön be.

Olyan név kell, ami mindkettőtöknek tetszik.

2012. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy páromnak az Aida, Dorisz, és a Norma tetszik, ezektől engem ráz a hideg.Már elég komoly veszekedések is voltak közöttünk, mert azt mondja, ha nem abból a háromból választunk akkor keressek neki másik vezetéknevet is:-( Viszont, nekem már 10 éves korom óta a Johanna a kedvenc nevem. Viszont már ott tartok inkább engedek az apjának.
2012. júl. 9. 20:18
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Ha ezt mondta a párod... akkor én bizony megszívatnám azzal, hogy benyögöm, hogy ha ilyen förtelmes nevet akar a lányunknak - és látszólag ő sem hajlandó kompromisszumokra - akkor tényleg másik vezetékneve lesz. A Johanna ezerszer szebb, mint a másik három.


Aida, Dorisz, Norma... mint a k*rvák az útszélén! Ők használják az ilyeneket "művésznévnek"!

2012. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!