Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kinek mi a véleménye az...

Ayameminto kérdése:

Kinek mi a véleménye az Szjg-ről? (Szent Johanna Gimi) Szeretnétek, hogy legyen belőle film, melyik rész volt a legjobb, és a legrosszabb, és nektek melyik szereplő tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 10:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
én elolvastam az elsőt és a második felét. először tetszett hogy gyerekekről szól meg minden de a másodikban már annyira untam mert én azt szeretem a könyvekben ha tudok azonosulni a szereplővel de itt csak a korunk volt a közös.
2012. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
75%
Én nagyon szeretem, mert tényleg bele tudok illeszkedni, néha még választ is kapok dolgokra, ezenkívül szórakoztató és elég nehezen lehet letenni. Nem szeretném, hogy legyen előle film, mert könnyen lerombolhatná az elképzeléseket, amiket mindenki felépített magában. A kedvenc szereplőm Zsolti és Ricsi :) hogy miért, az gondolom nem kérdés. Kedvenc részem nincs, nem tudom kiemelni az egyik kötetet sem, mert teljesen összefüggenek.
2012. júl. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon szeretem*-*!! Mindegyik része szuper, de ha választani kéne akkor én az 5. részt választanám a "kedvencemnek". Hahha nagyon bírom azt amikor Reni megkéri Virágot hogy küldjön neki egy sms-t és aztmondja hogy a francia barátja volt:)) Egyetértek a 2. hozzászólóval.. szerintem se kéne filmet csinálni belőle, mindenki máshogy képzelte el a szereplőket, és ezt nem kéne 'lerombolni'. Szereplők közül nekem mindenki szimpatikus:)
2012. júl. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
74%

A kedvenc könyvem!

A legjobb rész szerintem a 6.kötet.

A kedvenc szereplőim Reni és Cortez.

Mindenkinek tudom ajánlani ezt a könyvet!!!

2012. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%
aki az első választ írta, annak azt üzenem, h a 2. rész a leguncsibb.
2012. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
70%

Szerintem a SzJG a legjobb könyv a világon. Jó lenne ha fim is készülne belőle,de ha csak a 8.részt is kiadták. A legjobb szerintem a 3.volt:) Legrosszabb? Ilyen nincs belőle. Nekem Kata,Ricsi és Virág a kedvenceim :))

Mindenkinek csak ajánlom!

2012. júl. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
58%

véleményem: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__konyvek__3146637-m..


a kérdező első kommentje alatt lévő hozzászólást írtam én.

2012. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 Tar Éva válasza:
29%
Nagyon szeretném ha lenne belőle film
2012. júl. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Szofcsy válasza:
70%
Szerintem nagyon jó ez a könyv szinte kivülről fújom
2012. júl. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

En nagyon szeretem az Szjg-t mert mindegyik szereploben fel tok ismerni valakit az ismeroseim kozol ( osztaly).

Nekem a kedvenc reszem a 6 nert ott mar vegre boldog a Reni es abban van a legtobb pojen...

Ami kevesbe tetszett az a 3. resz volt nert ott a Reni sokat sirt es szomoru volt...

Sztem az lenne a legjobb ha sorozatot csinalnanak az Szjg-bol mert ugy mindent beletudnanak rakni...:-P

2012. júl. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!