Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy etetőszék háttámlája...

Ha egy etetőszék háttámlája több fokozatban állítható, akkor bele lehet tenni a babát, aki még nem tud ülni?

Figyelt kérdés

2012. júl. 9. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Etetőszékbe csak olyan babát tegyél, aki már tud ülni. Mindegy, hogy hány fokozatban állítható.
2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szia! Én 5 hónaposan beletettem a kisfiam, és még nem tudott ülni! Kagylóüléses volt az etetőszék, három fokozatban állítható. Úgy ül benne a középső fokozatban, mint a bébihordozóban. Attól a 20 perces etetéstől szerintem nem lesz semmi baja, elvégre, ha a hordozóban ül a kocsiban hosszabb távon, akkor is ilyen helyzetben van.
2012. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Olyanba, amilyet a második ír, bele lehet tenni, de van olyan állítható háttámlás, amibe nem tudod beletenni, mert ha nem tud ülni eldől, nem kagylós, hanem sima az alja, az nem jó neki.
2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk Prima Pappa etetőszékünk van, elvileg olyan baba is használhatja, aki még nem tud ülni, mert 3 fokozatban dönthető az is. 6 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, akkor vettük az etetőszéket is, de még elég furán "ült" benne.
2012. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Ha dönthető, akkor igen, de azért az nagyon fontos, hogy csak annyit legyen benne, amennyit muszáj (vagyis: csak az etetés alatt legyen benne, és ne abban játsszon, aludjon).
2012. júl. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én beletettem,5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,de az ülés formája olyan,hogy nem nyeklett-nyaklott benne.

Ilyen etetőszékünk van:

[link]

2012. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!