Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket vegyek 10...

Milyen etetőszéket vegyek 10 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

2012. jún. 30. 14:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Legyen benne biztonsági öv! Én ezt tudnm neked tanácsolni. A miénkben sajnos nincs és a lányom állandóan feláll, kimászik stb. Ha most vásárolnék, nem ilyet vennék.
2012. jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia! Én is sokat morfondíroztam ezen régebben. Aztán végül ilyesmit vettünk(bocsi külföldön élünk ezért nem linkelem be azt amilyen nekünk van, csak hasonlót). Azért döntöttem e mellett, mert ezt még később is ki tudja használni asztal+székként és szerintem teljesen biztonságos is, nem billen fel(sajna vannak olyan etetőszékek amelyek nem stabilak). Mi 7 hónapos korától használjuk szereti a kicsim.

[link]

2012. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bocsi 2-es vagyok! Még azt akartam írni, amit az első válaszoló írt, hogy legyen mindenképpen biztonsági öv.
2012. jún. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sima IKEA Antilop nevű szék szuper.3000-4000ft+1000ft a tálca rá. Nekünk volt drága is de semmivel sem tud többet,sőt nekem a nagy Peg perego azért nem volt jó,mert nehezen lehetett arrébb tenni.Mi szoktuk hozni-vinni lakáson belül és az IKEÁS pille súlyú!!


[link]

piros színben csak 3500ft... :)


Öv van benne!!


Ja én +előnye,hogy könnyen tisztítható,mivel nincs rajta semmilyen huzat. Csak letörlöm és kész!! :)

2012. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát ez a belinkelt összerakható székkel az a baj,hogy NAGYON instabil,próbáltuk vendégségben a barátnőmnél,de ők sem használják,pont emiatt. Helyette vettek Ikeás etetőszéket.

Tesz veszen is van sok belőle eladó fillérekét.

Simán kiszolgál 2-3gyereket is. Ja és könnyen szállítható.Lábaid lekapod és akkora mint egy nagyobb bili. :)


Másik dolog ezzel a fa etetőszékkel a gond,hogy később tutira nem ott fog ülni a gyerek a kis asztal+kis széknél egyedül,hisz együtt eszik a család!! Tehát kihasználatlan marad,max játéknak használnák...

2012. jún. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nekünk is ikeas-s van, én is nézelődtem milyet vegyek...ilyen olyan funkciókkal, de ennél maradtam, pont azért mert könnyű, nagyon stabil, van öve, és ekkora korban nem lényeg már a dönthetőség. Lábait kiveszem, a széket be a kádba, áttörlön, és tiszta is. Nagyon olcsó. Én nem bántam meg,
2012. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is az ikeás van, fehér, 9 vagy 10 hónapos volt a lányom, amikor vettük, most 22 hónapos, és már nem használjuk, mert rendes széken ülve szeret enni, ahogy mi. Szóval már csak ebből a szempontból is nagyon jó volt ilyet venni, mert könnyű szétszedni, tárolni, s nem kellett vagyonokat költeni rá. Nálam a biztonságosságon kívül a könnyű takarítás volt a fő szempont. Játszásra csak annyira használtuk, hogy a tálcán lehetett figurákat vagy autókat tologatni, stb. Maximálisan praktikus és talán a legolcsóbban kihozható etetőszék, nekünk nagyon bevált.
2012. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mi bloom frescot vettünk, nagyon bejött, kényelmes, biztonságos és nagyon könnyen tisztítható, csak ajánlani tudom.
2012. júl. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszi szepen a valaszaitokat. Az az igazsag, hogy az Ikeas etetoszek lenne az ami kivitelezesben, de legfokepp arban megfelelne, viszont tudtom szerint Ikea csak Bpesten es Budaorson van, mi pedig egy masik varosban lakunk. Esetleg tudja valaki, hogy interneten meglehet ezt a tipusu etetoszeket rendelni?( Ujat szeretnek, teszvesz, vatera kizarva).
2012. júl. 1. 08:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek pesti ismerőseid? Mert esetleg őket megkérhetnéd, hogy vegyék meg és adják fel postán.
2012. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!