Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babahinta tapasztalat?

Babahinta tapasztalat?

Figyelt kérdés
Van akinek van babhintája,olyan amit csecsemőkortól lehet használni,amiben fekszik a baba? Élvezik? Megnyugszanak benne?
2012. júl. 10. 18:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk van és imádom!Nagyon is ajánlom, az én tökösöm imádja a mai napig. Most 9 hónapos.

Mikor "kisebb" volt és megvettük, hát én nekem nagy segítség volt, mert nem kellett ringatni sem, meg semmi ... Fáradt volt beleraktam és elaludt. Imádom. Most ugye már nagy fiú, így néha hintázik benne, ritkábban alszik benne, de sokszor elvan :)

Szóval én ajánlani tudom csak :)

2012. júl. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az adamo-ra gondolsz?

Mi imádjuk! Már 1 éves a kicsi, de mai napig áldom érte magam, hogy megvettem! :)

2012. júl. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk Fisher Price babahintánk van. Kb 3 hónapos koráig nagyon sokat volt benne, ha nyűgös volt és szinte semmivel nem lehetett megnyugtatni, akkor a hinta szinte mindig hatásos volt. Most 4,5 hónapos, már kevesebbet van el a hintában, hamarabb megunja, de még most is sokszor jól jön, pl elaltatáshoz még szoktuk használni.
2012. júl. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!