Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babámat belevittem...

3 hónapos babámat belevittem a Balatonba. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem lesz baja tőle?Nem kellett volan?De annyira élvezte...
2012. júl. 10. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, csak jól mosd meg a kis bőrét:)
2012. júl. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%
Gratulálok... Így utólag már remélem, hogy nem lesz baja. De ha azt vesszük figyelembe, hogy a babaúszást is 4 hónapos kortól ajánlják olyan medencében ami kifejezetten babaúszásra való... Én nem vittem volna. De mivel már bevitted, így utólag már tök mindegy.
2012. júl. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért 4 hónapos kor után ajánlják a babaúszást, mert akkora kapja meg az oltásokat a baba. Nem hiszem, hogy baja lenne, de azt a 4-5 hónapot tényleg várd meg. Ha melege van, inkább otthon fürdesd meg nap közben is.
2012. júl. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szerinted mi baja lesz? Most őszintén!? Max. lehűsítette magát és valószínűleg nagyon jól eshetett neki! Vagy te esetleg tudsz valami veszélyes fertőző betegségről amit természetes vízben lehet elkapni? Én nem! Kihalt volna az emberiség ha ennyire érzékeny lenne egy kisbaba. Ha mégis tusz valamiről szólj nekem is légyszi mert én holnap is beviszem a 4,5 hós babámat. 2-3 hete járunk amúgy strandra és nem venném el tőle ezt az élményt.
2012. júl. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, a 2-esnek írtam bocs
2012. júl. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
én még a 17hósomnak is vittem babamedencét és a csapból engedtünk neki vizet bele, mégiscsak sterilebb mint a Velencei tó... reméljük nem lesz semmi baja. Mondjuk én para mami vagyok ilyen szempontból. Tény h régen ebből nem csináltak ekkora ügyet, de 3 hónaposnál szerintem korai még, de ezért ne kövezzen meg téged senki.
2012. júl. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Babaúszás 3 hónapos kortól van mi is akkor vittük és meg is kaptuk hogy jól tettük, annyi a különbség hogy ott víz alá merítik gondolom a Balatonban nem tetted, ha nem megy a szájába a víz nem lesz semmi baja, egyébként vízminőségi besorolás szerint a Balaton áll első helyen a Magyar természetes vizek között.
2012. júl. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!