Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-2 és fél honapos babat...

2-2 és fél honapos babat bevihetunk a Balatonba ezen a kis 'komp' félén amibol csak a laba log ki?

Figyelt kérdés
Nyaron megyunk a Balatonhoz es jo lenne ot is bevinni.
2012. jún. 10. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én kézben vittem az enyémeket, az a legbiztonságosabb
2012. jún. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Csak 6 hónapos kortól ajánlják a baba fürdetését természetes tavakban, és akkor, ha nem hideg a víz.
2012. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én nem merném. 2-2és fél hónapos szerintem még kicsi hozzá .
2012. jún. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Ilyen picit miért szeretnéd a vízbe tenni? Még nagyon korai, ülni sem tud, meg sem tartja magát benne, hideg is. Maximum úgy, ahogy az előző mondta, kézben és a lábujja végét lógatod a vízbe, bár én azt is feleslegesnek tartom.

A mi legkisebb lányunk 6 hónapos volt mikor Balcsira mentünk, még akkor is hideg lett volna neki a víz, gondolj bele, egy 23-25 fokos vízben lenni. Vettünk egy pici csónakot, abba belefektettem és ringatózott a víz tetején, nézelődött benne. Pont elég volt annyi! Persze árnyékoltam és be volt kenve, mert a víz nagyon visszatükrözi a napsugarakat.

2012. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2 hónapos baba még nem tud ülni,előre vagy hátra bukna,ha az az amire én gondolok.Nekünk is volt,és olyan 5 hónaposan vittük volna benne de emiatt ki is vettük belőle,kézben vittük.Következő évben már 1 éves múlt,nem szerette,kezünkben vittük szintén,nagyon keveset volt benne.Neki nem adott biztonságérzetet.Babája válogatja.A másik egy 2 hónapos még szerintem nagyon kicsi a Balatonhoz,nagyon hideg a víz.Egy kicsit beletenni a lábikóját esetleg,az enyém 1 éves kor után élvezte nagyon.
2012. jún. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem kis csónakban beviheted. Kapható olyan is, aminek van napellenzője. Arra nagyon figyelj, hogy a vizen még jobban tűz a nap, szóval napellenző kell! Azért nem kell annyira a széltől is óvni... Ölben nem merném vinni, mert eleshetsz a vízben, abból pedig nagy baj lehet.
2012. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ahhoz ő még baromi kicsi.
2012. jún. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ha elesel attól még a gyereket ki tudod tartani a vízből. Ha úszom és nincs lent a lában akkor is ki tudom tartani...
2012. jún. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Max. kézben egy kicsit besétálnék vele, de semmiféleképp nem áztatnám bele a tóba (strandos medencébe sem, természetes vízbe se).

Nekem mindhárom gyerekem 7-8-9 hónapos volt mikor először ebbe a kompszerű úszógumiban ülve bevittük a Balcsiba. (pedig itt élünk mellette).

2012. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi 4 és fél hónapos korától 3 hónapig nyáron vittük hétvégén Balcsira. OBI-ban vettem egy tök aranyos kiscsónakot, napellenzős és UV-szűrős az anyaga, és abban ringatózott, aludt a vízben is benne 1,5 órát, meg a parton is abban aludt! Egész nyáron mindenki azt kérdezgette, hogy hol vettük, annyira jó! Próbálok képet feltölteni róla! Amúgy strandos medencében is fürdött, ott kézben húzogattam, meg csónakban is. Vidd, ha szeretnéd, de csak csónakban és kézben, amiben ülni sem tud, annak semmi értelme. Úgy is lehet jól érezni magad, ha nem akarsz ültetős csónakkal villogni! Szerintem furán nézne rátok mindenki, hogy csak nyeklik benne, meg tűzi a nap.
2012. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!