Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket szerezzek be, ha úgy...

Miket szerezzek be, ha úgy látom, hogy a babám hamarosan fogzani kezd?

Figyelt kérdés

Az ínye alatt határozottan látom a két alsó metszőfogacskát.

Gondoltam nem bízom a véletlenre, beszerzek pár homeos, vagy nem homeos (?!) szert, vészhelyzet esetére.

Mit ajánlatok?


2009. júl. 11. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Füldugót :)


Viccet félretéve, nekünk a camomilla vulgaris 15 ch vált be, a többi nem használt. De vehetsz dentinox gélt, abban van lidokain is, éppen ezért egy nap csak kétszer kenheted be. Ha nagyon szenved adhatsz neki nurofent vagy panadolt, nekem egyik gyereknek ez, amásiknak az használ fájdalomra.

2009. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A füldugós poén ugye tényleg csak poén?

Nagyon gáz ez az időszak?

Be vagyok f..va, hogy mi vár ránk...


Főleg szegény babára.

Gyűlölöm, ha szenvedni kell látnom!

2009. júl. 11. 22:08
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nálunk úgy zajlik a fogzásos időszak, hogy 3-4 napig nagyon szenved, aztán néhány napig semmi tünet. Ilyen hullámzó az egész. Mondjuk mikor éppen szenvedős időszak van, az elég durva. Csak kézben van el, nagyon keveset eszik, alszik és sokat sír. Nagyjából így tudnám összefoglalni. Nekünk is sokat segített a chamomilla vulgaris, de a dentinox gél semmit sem használt. Szokták még javasolni a Viburcol kúpot is, de abban nem nagyon tudok nyilatkozni. Amikor nagyon durva a dolog, akkor csak a Nurofen szirup szokott segíteni. :-(
2009. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A lányomnak 16 foga van és még 1 csepp fogzás könnyitő sem kellett neki,mert nyügősség nélkül bújt ki mind.

16 hónapos a lányom

2009. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
A kislányom 16 hónapos,5 foga van,és egyetlen percet sem szenvedett,hála a camomilla vulgaris-nak.Én csak este adok neki 5 bogyót,egy csepp vízbe feloldom félig,és fürdés közben cukorkázunk.Imádja.Naponta ha kell,ebből többször is adhatsz 5-5 bogyót.Ne parázz előre!
2009. júl. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!


Remélem nálunk is a light-osabb verzió zajlik majd le...


Akkor felkészülök, feltankolok homeos szerekkel.

Nurofen van itthon.


Köszönöm még egyszer!

2009. júl. 12. 08:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Viburcol homeopátiás kúp. Mi csak akkor használtuk, ha éjjel nagyon nyűgös volt, és nem tudott visszaaludni.
2009. júl. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!