Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fehér csík a foga helyénél az...

Fehér csík a foga helyénél az már azt jelent h hamarosan kibújik? úgy látom h a 2alsó lesz együtt.4hós

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen! Nekünk is így volt, 2 fehér csík :) Pár nap és kint van.
2011. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen.Fehér csíktól számítva pár napon belül kibújik:))Én már csak ezt figyelem.
2011. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
elölről az ínyénél látszik a 2fehér fog.tegnap óta nagyon nyűgős,sírós,ha elalszik egyből ébred...:(:( remélem hamar kint lesz
2011. okt. 17. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban közel van hozzá, hogy kibújjon de el kell, hogy szomorítsalak:nem biztos, hogy csak napok kérdése!

Nekünk is aztmondta a doktornő, hogy 1-2 nap.

Neki is 4 hósan fehéredett az ínye és csak 5,5 hósan bújtak ki 2 nap különbséggel.

Nem viselte meg különösebben a dolog, az utolsó 2 hétben csak ringatva aludt el, de ahogy kibújtak feszítette magát a kezemben és onnantól megint egyedül aludt.

Most 9,5 hós (tehát 4 hónapja nincs újabb foga), de most sokat nyűglődik, alul az egész ínye fehér mindkét oldalt és az éjszakát sem alussza végig 7-ből 6-szor.Valamelyik nap üvöltve ébredt, bekentem az ínyét dentinoxal és aludt is tovább.A patikában vettem még chamomillát, ez homeopátiás golyócska.Feloldom egy korty vízben és megitatom vele napi 3-szor.Tényleg nagyon jó!

A védőnő azt mondta, hogy számítsunk rá:egyszerre több fog jönni.

Hőemelkedése is volt, pedig az első 2-nél még az sem és ráadásul kicsit meg is van fázba szegény, de csak túléljük valahogy:)

Sok sikert a fogacskákhoz!

9,5 hós kiscsaj anyukája

2011. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!