Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ízesíteni valamivel a...

Lehet ízesíteni valamivel a "rossz ízű" tápszert?

Figyelt kérdés
Milumil Pepti Plus 2-t kap a kisfiam tegnap óta, de nem nagyon ízlik neki, viszont nem túl sok választásunk van, mert tejérzékeny. Kevés kakaóporra (Nesquick v. Nestlé babakakaó) esetleg vaníliás cukorra gondoltam.
2012. júl. 11. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány hónapos? Elvileg 8 hónapos kortól lehet már adni kakaós dolgokat.
2012. júl. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 hónapos. De most nézem, hogy a Nesquick-ben van tejszármazék. Akkor az kilőve, mert szigorú tejmentes diétán van.
2012. júl. 11. 09:51
 3/11 anonim ***** válasza:
vegyél sima kakaóport amiben nincs cukor. De szerintem kaphat bele vaníliás cukrot is már.
2012. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én simán adtam neki Nesquik kakaóport 3 hós korától, mert nem kellett neki natúr, de leginkább reggelente javaslom, mert ha éjjel kap belőle nem alszik jól, és ha túlzásba viszed, szorulásos lehet. Lehet még ízesíteni: vaniliás cukorral, ismerősöm párizsit turmixolt bele, és kanállal adta.. De pépesíthetsz vele bármilyen főzeléket. 4 hónapos korától elég sokmindennel együtt adhatod, mert valóban borzalmas az ízük...
2012. júl. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A babakakaó, babavíz mind KAMU! 3szor drágább mint amit amúgy is megkapsz a boltokban "felnőtteknek" szólót...
2012. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16 hónaposan, hagyd a tápszert a fenébe!!!! Rendes kaját neki!!!!!! Amit te is eszel!!!!!
2012. júl. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért ilyen korban még szoktak reggel és este tejet inni a babák kedves utolsó. Mivel ő tejérzékeny, így marad a tápszer gondolom.

Ha van nagyobb lyukú cumitok, akkor banánt is tehetsz bele pürésítve.

2012. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az enyém még nincs ennyi idős, csak 15 hónapos, de újabban nem issza meg se a tejet, se a kakaót, ezért joghurttal, kefírrel helyettesítem neki. Azokat szereti. Ha laktóz érzékeny, akkor ezeket a te babád is eheti, mert a tejcukor a kefírben/joghurtban átalakul
2012. júl. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vaníliás cukrot: akkor adnám, ha valóban vaníliás, nem vanilin aromás. Utóbbi teljesen szintetikus. Előbbi meg sokkal drágább.
2012. júl. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A tápszert már csak este kapja, ugyebár a tej helyett. Egyébként természetesen már kap rendes kaját, azt amit mi is eszünk (persze tej nélkül).
2012. júl. 11. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!