Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos babám nem úgy...

4-5 hónapos babám nem úgy alszik már mint régebben. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Eddig reggel 8-9 körül kelt,de 1 hete 6-ig alig tud aludni.Mi történhetett?
2009. júl. 12. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:
szia.nembiztos,hogy történt valami,csak egyszerüen,nől és kevesebb az alvásigénye,vagy sokkal mélyebben alszik mint eddig és hamar kialussza magát.4,5 hónapig nekünk is óramű pontosságu dolgaink voltak,de most ő is rengeteget változott,fel ébred északa,kevesebbet alszik nappal,többet sír,eddig a hangját se halottam.a védőnő szerint ezek a kornak megfelelő érzelni változások.ő 7 hós lesz.szóval szerintem nálatok sincs semmi baj,főleg ha nappal, és északa nincs vele semmi probléma.
2009. júl. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez ilyen időszak.Én kislányom igaz már 10 hónapos, de 2 napja reggel 6kor kel. Előtte mindig 8ig aludt. Most ilyen szelek fújnak:) Amúgy kislányom akkor csinálta ezt utoljára mielőtt kibújtak az alsó fogai.
2009. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!