Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye most már így marad?...

Ugye most már így marad? Kisfiam 21 hónapos.2. napja, hogy átaludta az éjszakát. Eddig 1-2x kelt és cicin aludt vissza. Illetve hajnalba ébredt. De most lefekvéstől alszik reggel 7-7.30-ig. Olyan jó, bár én felébredek mindég amikor kelt régebben.

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg így marad. Én sokkal szerencsésebb vagyok, mint te. 3 hónaposan aludta át először az éjszakát teljesen. (este 10-reggel 6-ig) Most majdnem 4 hónapos. Minden este azóta átalussza az éjszakát. Remélem nálad is így lesz most már. Elég sokat kellett rá várnod. Én 3 hét után kezdtem el leszokni róla, hogy ne ébredjek fel. Mindig ránéztem, mikor felébredtem, aztán magamra parancsoltam, hogy nem szabad. Így szoktam le.:D

Sok sikert!

2010. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hat, remelhetoleg igen. Az en fiam is 21 honapos, es van, hogy atalussza az ejszakat 1 hetig, utana 2 hetig valamiert tuti felebred. Aztan megint alszik rendesen. Az az igazsag, hogy 2 eves kor korul mar annyira intenziven almodnak, hogy amiatt is siman felebredhetnek.
2010. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!