Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A chamomilla-t adhatom csak...

A chamomilla-t adhatom csak időközönként, vagy ha elkezdi az ember akkor folymatosan adni kell neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Először kúrát kell csinálni hogy beinduljon az öngyógyítási folyamata a szervezetnek.Ez ált 10 nap. Utána elég akkor adni ha "baj" van. Először erősíti a tüneteket,majd utána javul. Adagolása attól függ hogy alkati vagy tüneti kezelés kell. A homeopátiás szerek nem úgy hatnak mint a rendes gyógyszerek.
2009. júl. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző válaszolónak: na ezt jó tudni. Szerdán kezdtem neki adni, mert duzzadt volt az ínye és nyűgös volt. Aztán tegnap kimaradt, de úgy voltam vele, nem baj, most úgysem fáj neki. Ezek szerint ha fáj, ha nem fáj, 10 napig adni kell. Na akkor folytatom, vagy kezdhetem elölről? A kérdést feltevőnek bocsi, hogy válasz helyett én is kérdezek, csak úgy látom egy cipőben járunk. :-)
2009. júl. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi gáz.én nem igy tudtam.én inkább olyan szert használnék a fogzására ami azonnal segít,és ha már nem fáj akkor nem adom neki.ha meg megint fáj,akkor megint kap.
2009. júl. 12. 10:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Add neki továbbra is.Nem tudom milyen higítást használtok!? Fogzásra a 15ch ajánlott,ha nagyon fáj neki akkor akár félóránként is adható.Legegyszerűbb megcsinálni a napi adagot,és műanyag kanállal beadni neki. A chamomilla nem kimondottan a fogzási fájdalomra való,hanem annak kísérőtüneteinek enyhítésére.Nyügös,dühös,szeszélyes viselkedés,ingerlékenység,alvászavar.Csillapítja a foginyfájdalmat ezáltal a baba nyügösségét stb. Ha tudtok vegyetek a gyógyszertárban könyvet,nagyon hasznos,vagy ha indul ingyenes tanfolyam valahol a közeletekben egy baba-mama kluban,érdemes elmenni. A könyvek neve:Homeopátia napjainkban, Homeopátia és a gyermek
2009. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendes gyógyszert akarsz használni akkor lehet panadol szirupot, nurofen szirupot, dentinox vagy dologél... Sok közül lehet válogatni. Valakinél pár óra múlva hatásos a chamomilla,szervezet válogatja,de a legjobb hatás érdekében jó megcsinálni a kúrát.
2009. júl. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!