Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelenkázótáskát keresek, ötletek?

Pelenkázótáskát keresek, ötletek?

Figyelt kérdés
Nem micimackóst, nem kutyusost, nem nyuszist, hanem modern, nőies darabot, amit akár később is használhatok.
2012. júl. 11. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

budmilból vettem fogós , vállratehetős sokzsebes piros!!! hülyeséget hadd ne mondjak akcióban volt háromezer. mert nekem is ez volt a 'bajom' hogy micis babás én meg Nő vagyok.


lassig is nagyon kreativ a sok előlappal - brendon pölö ahol lőhetsz magadnak egyet .

2012. júl. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Itt nézelődhetsz: [link]
2012. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy tök egyszerű Adidas táskát használtam pelustáskának.

Amúgy nekem bármilyen megtette volna, de ezt leértékelve találtam, és megtetszett.

Ilyesmi volt, csak kicsit nagyobb:

[link]

Minden elfért benne, jó volt. Most sima táskaként használom.

2012. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

www.babakocsicentrum.hu


Én itt vettem az enyémet, van egyszínű, virágmintás, csíkos. Szerintem jók

2012. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Decathlonban nagyon jó, rekeszes sportos táskák vannak. Én egy Tatonka táskát használok, mert sokkal jobb, mint bármelyik, amit néztem eddig. Ez egy oldaltáska, nem pelenkázótáskaként vettem, nagyon szeretem.
2012. júl. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy nagyobb, több zsebes női táska is megteszi, amit be lehet dobni a mosógépbe, nem vettem ezért külön táskát. Nekem nem tetszenek a pelenkázótáskák, vagy gyerekesen vagy tramplisok, ha ízlésesen néznek ki, akkor meg baromi drágák.. A bababiznisz nagy üzlet.
2012. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!