Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ikeás antilop etetőszékeket...

Ikeás antilop etetőszékeket mért adják arany áron az aukciós oldalakon?

Figyelt kérdés

Nagyon bosszant, hogy szeretnék venni egyet használtan, de annyiba kerül majdnem, mint az új. Piros már van az ikeában 3500ért, plussz a tálca 1000 körül.

nagy ritkán van fent egy 2000-ért, de postával már az is 3000... és ezek általában még hibásak is...



2012. júl. 13. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ha postával kb ugyan annyira jön ki miért nem veszel újat? 3500 ft ne egy eget verő összeg, ennél olcsóbb etető széket nem találsz, pláne újat...
2012. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, hát ez az :) hogy kb annyira jön ki :) Csak mivel általában a használt fele áron van az újhoz képest, ezért gondoltam annyit áldoznék rá. Van etetőszékünk, de nagy, nehéz, bár kétségkívül szuper, csak nem tudom ide-oda cipelni minden étkezésnél.
2012. júl. 13. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Off: nincs valami ismerősötök aki eladná vagy olyan apróhirdetés ami a közelben árulja? Mert akkor megspórolhatnád a postaköltséget nagyrészt:)
2012. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
eddig sajna nem találtam :( elég kevés van eladó sajnos :(
2012. júl. 13. 20:51
 5/6 anonim ***** válasza:

:))))))

Én tudom miért olyan drága!


Azért mert az ikea horror áron szállít ki,de ilyen összegűnél nem is szállít és nem is postáz!

Kvázi ha nem vagy pesti csak akkor tudod megszerezni ha felmész,az meg nem olcsó játék....

Na ezért vettem én beköthető székmagasítót,azt oda viszem ahová akarom...és eladtam a peg perego prima pappámat,szinte újként...

2012. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ahha :)

szemetek :(

A férjem megy fel pestre, csak míg megvan ez a nagy szék, addig nem akarok kiadni 5000et... vagyis nem tudok...

2012. júl. 13. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!