Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hízott babátok a 3....

Mennyit hízott babátok a 3. hónapról a 4. hónapra?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mennyi a legkevesebb amit hízhat, de még nem kell, hogy az orvos vagy védőnéni szóljon miatta, hogy nagyon kevés?
2009. júl. 13. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
730at hízott a kislányom. Szerintem nincs legkevesebb amit hízhat,inkább csak ne fogyjon. Ha egészséges,elég pisis pelusa van,elégedett etetések után és ugy általában akkor nincs gond. Ilyenkor kezdenek jóval többet mozogni,ezért nem híznak olyan ütemben mint eddig.Unokatesóméknál is ennyi idős a baba,és Ő sem hízott szinte semmit,mert állandóan mozog.Ugyis szól a doki vagy a védőnő ha valami baj van.
2009. júl. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! 6470-ről 7400-ra hízott. Igazából nem tudom mennyit kéne ebben a korban híznia, de van egy táblázat agyerek kiskönyvében ott megnézheted.
2009. júl. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az lányom csak anyatejes, 450 grammot hízott.

A doliknál mértük, ha nem lett volna jó, mondta volna.

Az enyém amúgy sem egy hízóbajnok, 3950 grammal született (56 cm), 4 hónaposan 5900 gramm és 65 cm.

Mostanában ha nem alszik, forgolódik, izeg mozog,

(Amúgy a táblázatok nem anyatejes babákra íródtak, újat fog a WHO kiadni.)

2009. júl. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha csokken a sulya akkor van baj.


Hat....ha van minimalis novekedes, az akkor nalunk a csucs talan.

0ho-: 3500(szuletesi suly)

1ho: 3700gr

2ho: 4500gr

3ho: 5250gr

4ho: 5600gr

5ho: 6100gr

6ho: 6500gr

7ho: 6800gr

Es el es virul es gurul olyan kis pufok baba attol eltekintve. Raer meghizni kesobb is. Elotte az egesz elet. Hat nincsen leszerzodve a baba. Amugy sem olvas statisztikat a pici.

Nem nagyetku baba, nem alszik sokat, de jokedvu es aktiv.

2009. júl. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
820 grammot hízott. Előtte a 2.ról a 3.ra csak 190grammot, ezért elkezdtük a hozzátáplálást, és így megtáltosodott!
2009. júl. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

9:43as vagyok

Elfelejtettem irni, hogy anyatejes a lanyom.


A csaladi orvos az elso havi mereskor mondta, hogy adjak tapszert, mert "hianyzik 100gr a babarol". De szerencsere nem fogadtam el a tanacsat. Maig is szoptatok, nem mondom, hogy nem voltak gondok, de megerte nagyon.

2009. júl. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom négy hónapos kora óta csak kétszáz grammot hízik átlagban, de van, hogy csak nyolcvan grammot. nyúlnni meg nyúlik, mint az eszeveszett. így a táblázat szerint a kórosan sovány kategóriába tartozunk a magasságához képest. És hogy már miért nem zavar? Mert jól eszik, pisil, kakil rendesen, jól néz ki és a mozgás és értelmi fejlődése is megfelelő, pedig eleinte vizsgálgatta a dokinő. De mivel ő is látja, hogy egészséges már ő is csak legyint rá. csak egy-két gatya leesik a derekán, a hossza meg rövid. De annyi baj legyen!
2009. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!