Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom tejérzékeny és...

Kislányom tejérzékeny és vettem neki tofut. Hogyan és mivel adhatom neki?

Figyelt kérdés
2009. júl. 13. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom,hogy melyik márkát vetted,de a csomagoláson van pár ötlet.Igazából bárhogyan ízesítheted,akár sósra,édesre és lehet sütni,nyersen adhatsz hozzá gyümölcsöt,szóval elég sokoldalú.

Az viszont fontos,hogy allergizál és inkább az 1 évnél idősebb babáknak ajánlott adni.

2009. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idos a kislanyod? Es mi helyett szeretned neki adni?
2009. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem,hogy a tej és a tofu,hogy függ össze.Mert a tofu az húspótló,nem tejpótló:DNem a szójatejre gondoltál véletlenül?


Amúgy nagyon sok recept van,ha beírod googleba:)Várj keresek neked.Egyébként nagyon jó ötlet ez a tofu,szója dolog hidd el,sokan nem is tudják például(ezt most csak lányos mamáknak mondom),hogy annak köszönhetően hopgy ásziában rengeteg szóját esznek és isznak,nem tudják mi az a hőhullám.Igaz rátok csak 50 év múlva vár ez de akkor is:DNah meg ugye egészséges is azt se felejtsük el.Egyébkétn mint már írtam a tejet helyettesítheted szójatejjel,vagyis nemtudom babánál lehet e,erről meg kell kérdezni a dokit,mert én laikus vagyok,de én például rosszil vayok a tejtermékektől,puffadok és megy a hasam(állítólag bár nem voltam orvosnál csak anyum ápolónő,a magyarok 90%a nemtudja megemészteni a nagy mennyiségű tejcukrot ezért van a hasmars és a pufi) szóval én szójaitalokat iszom ha mondjuk tudom,hogy mennem kell vlaahová és nemihatok tejet de szeretnék:D


Nah itt a lista:


[link]

2009. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
10honapos mult és mivel nem ehet tejterméket !!!tejérzékeny ezért a doki ajánlotta a tofut.van hogy a főzelékbe mikor turmixolom őssze teszek bele egy kis kockát!!remélem nem ártok neki vele!!kősz a válaszokat
2009. júl. 26. 10:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Azert kerdeztem, hogy mi helyett, mert ha pl tapszer helyett akor lehet kapni szoja alapu tapszereket, en pl a Humanatol vettem annak idejen. A fozelekben nem kell a hust helyettesiteni vele. Es biztos, hogy tejerzekeny? Mert az en orvosom is gyanakodott, mivel az elejen nem toleralta jol a tapszert, de aztan megszokta a szervezete, elmult hasmenes tole, igy normal tapszert iszik most.

Jo egeszseget!

2009. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!