Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónapos kislányom nem...

13 hónapos kislányom nem fogadja el az ételt kanálból, mindent ki kell rakni elé, csak hát ez leveseknél elég problémás. Nektek is csinál ilyet a gyerkőc?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az enyém sosem csinált ilyet.
2012. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy hogy ki kell rakni mindent elé?

Én beraktam az etetőszékbe, kimertem az ételt kis tálkába, és abból etettem.

2012. júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy az etetöszékre ki kell raknom.tányérba nem lehet tenni mert egyszerre ledobja.etetni meg nem lehet mert ugy nem fogadja el
2012. júl. 15. 12:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen korszaka kisfiamnak, ekkor jött rá, hogy Ő egyedül és önállóan is fel tudja csipegetni az ételt, és ez nagyon tetszett Neki. :) Leveseknél is megoldható, én a zöldésegeket, és az aprított husit eléraktam, eperlevél tésztával főztem minden levest, és akkor azt fel tudta szedegetni (és mivel meg kellett vele küzdenie, még jobban élvezte, és nagyon hamar ügyesen szedte fel a legkisebb dolgot is), amikor nem figyelt, a leves levét a szájába "loptam". :)
2012. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ennyi idős és nemrég kezdett igazán csipegetni. Én az asztalra teszem a csipegetnivalót, amit többször odanyújtok, hogy vehet belőle, de közben adom neki én is a kaját. Állandóan mutogatja, hogy a csipegetnivalót kéri, mert azt most nagyon élvezi. Tegyél csak egyfélét elé, vagy van olyan tányér, amit odatappancsolható az etetőszék tálcájához, hogy ne boruljon ki.
2012. júl. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!