Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos a kislányom....

16 hónapos a kislányom. Itthon mindig mezítláb hagyom. Lehet többet ártok vele mint használok?

Figyelt kérdés
Ha megyünk valahova, akkor adom csak rá a cipőjét. SALUS cipője van, ortopéd orvos ajánlotta. viszont annyira kemény a talpa, érdekes- nem inkább puhának kellene lennie? Szóval nem tudom,talán itthon is kéne ráadnom a cipőt a boka támasztása miatt?
2012. júl. 12. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Én is hagytam, hogy mezítláb járkáljon bent a lakásban.Most is isszuk a levét, 3 évesen.

Csak egyenetlen talajon egészséges mezítláb lenni.

2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért,mi baja lett a lábának?
2012. júl. 12. 15:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Megoszlanak erről a vélemények, a barátnőm kislánya végig mezítláb volt és kétévesen felírták neki a gyógycipőt. Az én lányom mióta járni tud szandiban vagy cipőben közlekedik és semmi baja a lábának. Mi Siestat, Szamost használjuk.
2012. júl. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor lehet,hogy jobbat tennék azzal, ha itthon is ráadnám a cipőt? egyébként ismeritek a SALUST? mi a véleményetek róla?
2012. júl. 12. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Nagyon befelé dől a bokája, ezért szupinált cipőt kell hordani, tornáztatni, és mezítláb járatni füves, köves talajon.A lakásban csakis cipő, most hogy jó idő van, kint mezítláb.
2012. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Salus tényleg jó.
2012. júl. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszolóknak! Asszem, akkor inkább ráadom a lakásban is a cipőt.
2012. júl. 12. 20:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó a Salus, mi használtuk. A kontrollon kérdezz rá azért, mert a fiamat egy másik orvoshoz vittem kontrollra, aki közölte, hogy fölösleges pénzkidobás volt a supinálo sarkú cipő, mert semmi baja a lábának, sőt koránál fejlettebb a haránt boltozata. Na szerintem ebben segített a Salus.
2012. júl. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!