Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » DM-ben, Müllerben, vagy a...

DM-ben, Müllerben, vagy a Rossmannban olcsóbbak a babáknak való gabonapelyhek, üveges babaételek?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mind háromba járok éppen hol olcsobbak a baba cuccok,de a müllert azért szeretem mert ott van nagyobb kiszerelésbe baba tea,pépek...és a hippes bébiétel olcsobb nálunk Dunaujvárosba,de rossmanba szoktak jó akciók lenni,dm-be pelust veszek kuponra meg magamnak és a családnap vásárlok...
2012. júl. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen a Müllert én is azért szeretem mert pl.a tejpépeket lehet nagy kiszerelésben is kapni és akció nélkül is jóval kedvezőbb áron:Milupa 500g-os tejpép 1299Ft,de múlt hónapban 990Ft-ért vettem,ill.a Hipp bébiételek is ott legolcsóbbak.

Most egyébként a Rossmannban a Kecskeméti bébiétel a 8-11hós 259Ft.


Én a DM-ben és a Rossmannban is kiváltottam a vásárlókártyákat,kuponozok is és mindkét üzletlánc baba programjában benne vagyok és mindig figyelem,hogy éppen mi hol akciós.

2012. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akciókkal a Dm-es jön ki olcsóbban. de pl. a rossmannos bébiétel szerintem jobb mnőségű. Dm-ből a pelenka a kedvenc.
2012. júl. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!