Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden bölcsibe kérik az...

Minden bölcsibe kérik az anyától a munkáltatói igazolást?

Figyelt kérdés
2012. júl. 16. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam alapítványi bölcsibe megy, ott nem kérték.
2012. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

alapítványi bölcsi mennyibe kerül havonta?

az állami nálunk 12ezer ft-ra jön ki.

2012. júl. 16. 23:00
 3/13 anonim ***** válasza:
államiba mindenhol.
2012. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
de amúgy mindenhol, kéne kérni. amúgy dolgozol?
2012. júl. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen,szeretnék dolgozni,éppen azon vagyok.De nem hiszem h találok munkát addigra mire beszoktatom!Itt most olyan a helyzet h nem lehet munkát találni pikk-pakk.Jó lenne egy kis türelmi idő arra a papírra míg találok valamit.
2012. júl. 17. 08:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem, mikor érdeklődtem a bölcsi után, a munkáltatóihoz azt mondták, adnak 2-3 hó türelmi időt (beszoktatástól számítva). Ahol nincs várólista, vagy nem annyira zsúfoltak a bölcsik, ott általában adnak. Érdemes rákérdezni.
2012. júl. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
alapítványi bölcsi havi 70.000- ebbe az étkezés is benne van, benne vannak a külön foglalkozások árai is. Gyümölcsöt nem kell vinni... + kevesen vannak, és tudnak a gyerkőccel jobban foglalkozni.
2012. júl. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, az én kisfiamamt fel sem vették az államiba, pedig születésekor már elmentünk beiratni. Azt mondták, hogy nagy a várólista, és az egyedülálló anyákat előre veszik. Nekünk 20.000 lenne az állami.
2012. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon nem jó amúgy az állami bölcsi, kb- 60-an vannak, úgy néz ki, mint egy árvaház...
2012. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem az esik rosszul, hogy vannak anyukák, akik otthon vannak és mégis az ő gyerekeik jutnak be a bölcsibe... Nekem vissza kellett menni dolgozni, az enyém nem fér be... Sok mindenről lemondok, hogy ki tudjam fizetni az alapítványi bölcsit..... Évek alatt összespórolt pénzünk megy rá.
2012. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!