Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kb mennyi idő alatt bújik ki...

Kb mennyi idő alatt bújik ki egy fogacska?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy általában 4-5nap. Mi a múlt héten voltunk a dokinál és azt mondta, hogy a picinek meg van duzzadva az innye, várhatjuk a fogacskát, de még semmi. A ti babáitoknál hány napig tartott egy-egy fogacska kibújása és milyen idős volt a babátok, mikor kibújt az első?
2012. júl. 17. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

7,5 hónaposan jött ki az első foga, és innentől kezdve változó volt, mikor-mennyi idő alatt bújtak elő a fogak.

Pl. a 6. foga nagyon sokáig fehéredett az ínynél, de csak nem akart áttörni. Lányom vagy 1 hónapig szenvedett vele.

De volt olyan foga is, ami pikk-pakk kijött, észre sem vettük, hogy fehéredett, már kint is volt. :)

2012. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lányom most 4 hónapos, 1 hónapja mondta a védőnőm, hogy napok kérdése és kibújik, mert iszonyat megvan dagadva alul az ínye..azóta sem bújt ki:S Pedig már fehér a pukli teteje, annyira nyomódik kifelé.

Szóval utánajártam, és lehetnek napok hetek, hónapok.

2012. júl. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2012. júl. 17. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk onnantól kezdve,hogy éreztem,hogy megdagadt, kb. két hét múlva törte át!

De barátnőméknél ez kb. két hónapja tart és még mindig nincs kint!:)

2012. júl. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Húúú, azért remélem nálunk nem fog ez hónapokig tartani, mostmár nagyon meg van duzzadva és nagyon nyugös a kislányom. Köszönöm a választ!
2012. júl. 18. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!