Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lesz a babám és éjjelen...

1 éves lesz a babám és éjjelente óránként felkel.4 foga már kint van. Cicizik még mindig. Ha felkelek hozzá éjjel akkor 5 perc alatt vissza alszik cicin, de 1 óra múlva újra kel. Mi lehet a baj? Lehet, hogy jön megint valamelyik fogacska?

Figyelt kérdés
Ma is egész nap hisztis, eléggé nyűgös. Éjjelente ha közénk veszem, akkor állandóan forgolódik, keresztbe-hosszába fekszik.
2011. szept. 5. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Mit jelent hogy felkel éjjel? Hallod felsírni és bemész, vagy nagyon sír és már áll ágyba?

Szintén 1 éves és szintén 4 foggal rendelkező kislányom napok óta éjjel kb 5-6* fel-felsír, bekukucskálok hozzá és fekve, lényegében álmában csinálja. Ha egy-két perce már tart akkor simogatom, így megnyugszik, ha csak felsír akkor nem szoktam bemenni.

Természetesen ha elkezd sírni és fel is ül, áll, akkor megyek, kap vizet, kicsit kézben tartom (kb 1 perc) leteszem, és simizem vagy csak ráteszem a kezem. 1-2 perc múlva elveszem a kezem, de még ottmaradok, majd kb. 2 perc múlva kijövök.

Én úgy gondolom a felső szemfogai készülődnek, legalábbis tapintásra érezhető hogy ott kidudorodik az ínye. Ha nappal is nyűgös és éjszakára panadolt szoktam adni, amikor meg már tuti az áttörés előtti nagy fájdalma van akkor germicid c kúpot.

2011. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A felsírásokra nem szoktam átmenni, csak mikor már sír folyamatosan és addigra már áll a kiságyban.
2011. szept. 5. 13:03
 3/3 anonim ***** válasza:

biztos a foga. nálunk is ez volt. amikor kijöttek a fogai , akkor nem ébredt többé. szóval már 1 éve alszik éjjel. :)

dec végén lesz 3 éves a kislányom.

2011. szept. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!