Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS sürgős segítségre lenne...

Erabera74 kérdése:

SOS sürgős segítségre lenne szükségem. Véleményt szeretnék kapni erről a tricikliről? LINK

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 17. 17:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bazinagy, ormótlan, és nagyon drága. Egy egyszerű kis háromkerekű is ugyanezt tudja, és még jobban is mutat.
2012. júl. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jesszusom, 37e. az ára? Borzalmas csillivillinek tartom.
2012. júl. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha az eslő gondoltaom leírnám, engem innen törölnének.

Jészus ez gonosz leszek de képről ocsmány, ehhez még rettentő drága

Egy sima egyszerű tricikli, vagy egy mankókerekes bicaj, ha akkora a kicsi, a kettő együtt lenne ennyi, és szerintem több haszna is lenne.

2012. júl. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz! Semmi mozgásra nem készteti a gyereket, egy sima műanyag motort (3-4 ezer Ft)sokkal jobbnak tartok. Ha tologatni akarod, akkor pedig egy sport babakocsi. Nagyon rikító a színe is, illetve számomra a funkciója is kérdéses.
2012. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, fölösleges pénzkidobás. 6-8 ezer körül már szuper triciklit lehet kapni, elől hátul csomagtartóval, tolókarral, bár nem szülőkormányos, de az elején jól jön.


A két éves fiamnak ez van:

[link]


Olcsóbb, egyszerűbb, nekünk nagyon bevált.

Ha tologatni akarod, akkor jobb a sportkocsi:

[link]


A kettő együtt feleannyiba se kerül mint ez a csoda.

2012. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 TKI Ibolya ***** válasza:
Borzasztó!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát tényleg nem egy csinos darab :)

Viszont! Strapabírónak látszik.

De ha már ennyit adsz érte, javaslom inkább a SmarTrike-ot, nekünk olyan van. Könnyű irányítani egy kézzel is, masszív, strapabíró és stabil. Tolókarja állítható magasságú, van eg kis táska anyukának itt:), ill. hátul csomagtartó, billenős-pattintós. Elöl pohártartó és mobiltelefon (játék, zenél)

2012. júl. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnézem élőben hogy milyen,aztán döntök:)))Amúgy nekem épp az tetszik benne,hogy nagy:)
2012. júl. 17. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Már előőtem összefoglalták és leírták egy páran, amit én is írnék. Amit még hozzátennék:

Az oké, hogy neked épp azért tetszik, mert nagy, de:

azt neked is tolnod kell a gyerekkel együtt, később pedig gondolom a gyerek is szeretné majd hajtani (ha bírja).

Ha ingyen adnák, nekem akkor se kéne.

Ettől vannak sokkal szebbek, csinosabbak, és olcsóbbak.

2012. júl. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
39%
Nekünk ilyen van és nagyon szeretjük. Csinosabb, mint amit néztél, de ha neked az tetszik, vedd azt. Én is azért vettem ezt, mert nekem ez tetszik. Lehet, hoyg másnak nem, de nem érdekel :P
2012. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!