Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti a babátok mennyi idős...

Ti a babátok mennyi idős korában mozdultatok ki otthonról? Pl. Rokonlátogatóba, a városba?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz 4 hetes, gondolkodom, hogy elinduljunk-e vele pl. nagyszülőkhöz, csak 10 km-re laknak.
2012. júl. 17. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

4 hetesen nagybevásárlás, Tesco.

6 hetesen Westend, el kellett menni ruhákat vennem, mert a terhes ruha nagy volt, a régiek meg a térdemig jöttek fel.


Múlt héten 4 hetes picit láttam a strandon!

2012. júl. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Simán. De vigyázni kell, mert természetesen sokkal fogékonyabb mindenre.
2012. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen nyugodtan viheted a 10 km-re lakó nagyszülőkhöz.
2012. júl. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3 hetesen nagyszülőkhöz, 5 hetesen már bevásárolni is vittük.
2012. júl. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
2 hetes most a babám, szombaton megyünk az Országos Ikertalálkozóra (Szigethalomra, tőlünk 60 km, kocsival megyünk)a négy tesójával. Egész napos program, majd kifejlesztem, hogy hol szoptatok. Másnap konténer, segédmunkások ---teljes házfelújítás kezdődik nálunk. Úgy szép az élet, ha zajlik...
2012. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Biztos csak azért féltem ennyire, mert első baba, meg még egyszer visszakerültünk a

kórházba, mert besárgult. De a nagyszülők már várják nagyon, úgyhogy útra kelünk a hétvégén. :)

2012. júl. 17. 20:45
 7/13 anonim ***** válasza:
első utunk 3 hetes korában volt. Apa elment 1 hétre vidékre dolgozni, mi meg kimentünk anyukámékhoz (20 km-re laknak). Utána rendszeres séta, bevásárlás 1 hónapos korától. DE már anyukáméknál is volt kint a levegőn, de még nem babakocsiztunk (februári születésű).
2012. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Atroposz ***** válasza:
3 hetesen séta a városban majd Tesco, család làtogatásra késöbb mentünk mert betegek voltak.Hugom is beteg volt és azon sirànkozott, màr akkor làtja a lànyunkat ha felnő. :-)
2012. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi 4 hetesen leutaztunk vele 200 km-t a mamáékhoz és ugyan ennyit vissza.Iszonyat jól bírta és nem viselte meg a pár nap ott lét.Egész nyugodtan mehetsz,nem lesz semmi baja.
2012. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 gabszem ***** válasza:
6 hetesen vittük először Pestre anyuékhoz (Kecskeméten lakunk). De elötte már mentem vele vásárolni.
2012. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!