Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem enni kelt éjjel a...

Akinek nem enni kelt éjjel a baba, egyszer csak leszokott róla?

Figyelt kérdés
Kisfiam 8 hónapos. Már két hónapja nem eszik éjjel. Vannak jobb és vannak rosszabb éjszakáink. Egyszer minimum be kell mennem hozzá, megsimogatom a cumit odaadom neki és kész. De van olyan, hogy 4-5 alkalommal is át kell mennem. Arra lennék kíváncsi ezt is egyszer csak elhagyja, és azt veszem majd észre, hogy nem kellett átmennem? Nektek mikor volt ilyen?
2012. júl. 19. 09:05
 1/8 anonim ***** válasza:
10 hónapos és még mindig eszik éjjel, tápszeres baba, 5-10 közötti az ébredések száma, de olyan 4-5 éves korukig ki szokták nőni:) Viccet fére téve, minden babánál másként működik, egyszer csak majd abbahagyja :) Nem lehet jósolni!
2012. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ez 15 hónaposan következett be, amikor kinőtt mind a 4 tejfoga. Addig 10 éjszakára jutott 1 átaludt.
2012. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tejfoga... mekkora hülyeséget írtam!

A 4 szemfogról van szó, amíg azok ki nem nőttek, sok húzós éjszakánk volt.

2012. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hónapos korától nem evett, de ivott. Arról egy évesen szokott le, magától. Aztán 15 hónapos kora óta alszik éjjel. Előfordul, hogy felsír, de nem kell akkor sem bemenni. Ritkán kell csak bemenni, valamelyik éjjel kiabált, mert beletekeredett a takaróba. És kiabált, hogy lába, lába. :)
2012. júl. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
15 hónaposan szokott le róla..volt olyan hogy csak 1szer volt olyan hogy 8-9 alkalommal megébredt egy éjszaka..nem tudom hogyamugy is elhagyta volna vagy nem de énitt olvastam a levendula olajos fürdőt meg masszázst egy anyuka tanácsolta és nekünk is 1 héttel azután abba maradt az ébredezés..igy a nappali alvások is jobban sikerülnek!Nem tudom köze van e ennek a levendulázáshoz meg a citromfű teához de nem merem abbahagyni egyiket se..:)
2012. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos, ugyanezt csinálja. De a vicc az, hogy 4 hónapos koráig végigaludta az éjszakát, meg se nyekkent fél 8-8-ig. Most meg már éjjel minimum 2x, de van, hogy 6-7 alkalommal is be kell menni. Semmi extrát nem kell csinálni, vagy kap egy kis vizet, vagy cumit, betakarom és ő alszik tovább. Olyan, mintha csak lecsekkolná, hogy ott vagyok-e. Én is várom már, hogy aludjon, mert nagyon fáradt vagyok.
2012. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 20. 08:18
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen levendulaolajat használsz, és azt hol szerzed be.
2012. júl. 20. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!