Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hogyan váltottátok ki a...

Djudit kérdése:

Hogyan váltottátok ki a lefektetéses szopit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 11 hónapos. Lefekvéskor, éjjel kétszer és reggel még szopik. Sajnos így napközben elég küzdős az evés, mert nem akar rendesen enni, hisz egész nap eszik, nem éhezik meg. Szeretném, ha kicsit igazodna a nappal és az éjjel, ezért gondoltam, hogy ha az estit kiváltom, akkor tovább bírja éjjel, és egy szopi vagy talán 0 is elég lenne. Szóval, hogyan lehet ügyesen kiváltani az esti szopit? (Az éjjeli evésről csak sírva tudnám, de azt nem szeretném)

2012. máj. 14. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy ment, hogy fürdés előtt evett, majd fürdés után, mintha csak elfelejtettem volna elővenni a cicit, elaltattam az ölemben és kész. Nem reklamált:) Aztán később mellé feküdtem, úgy aludt el, aztán tettem be a kiságyba; még később letettem a kiságyba, és ott ültem mellette, míg elaludt, aztán már csak az ajtaját hagytam nyitva... Sok sikert!
2012. máj. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én is kb így csináltam. Először a mi ágyunkban altattam el úgy hogy lefeküdtem mellé, és vizet adtam inni ha kért. Nem sírt, max 1szer 3 percet, a többi napokon eljátszott mellettem kicsit , utána meg aludt. Ezután átraktam a saját ágyába. Aztán 1 hét múlva a 2 éjszakai szopit is kiiktattam szintén vízzel. Ezután jött az h amikor már leszokott a ciciről akkor a saját ágyába tettem egyből és mellette ültem, meséltem amíg el nem aludt. Ez 1 hónapja volt. Most 15,5 hós, 1szer kel este és már alszik is tovább. Sokkal többet alszok. :) Hozzáteszem előtte velünk aludt egy ágyban az első ébredése után, a sajátjában nem volt hajlandó. Szóval hálisten ezt is kipipáltam. :)
2012. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!