Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú pelenkát...

Milyen márkájú pelenkát vegyek egy újszülött babának ami olcsó és jó minőségű?

Figyelt kérdés
2008. máj. 5. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a környéketeken Profi, akkor az ő saját márkájukat ajánlom, Pöttöm a neve, 1200 körül van, és meglepően jó, én már hónapok óta azt használom, és még sose szivárgott, nem ázott át, nem okozott kiütést. Jó még a DM-pelus is, a Babylove, azt is használtuk és jó volt a minősége és olcsó volt, de a Pöttöm olcsóbb. Többet nem próbáltam.
2008. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 1000 Ft-ért vettem anno a Liberot. 28 darabos.
2008. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi lila tescost használtun másfél évig ,míg szobatiszta nem lett.Most 1800ft a 64 db-os.Az első hetekben rengeteget elhsznál a baba.Napi 8-12db-ot.Nálunk legalábbis így volt.
2008. máj. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi sok pelenkát kipróbáltunk, ezek közül ami olcsó is és jó is, az a Tescós lila (a Tesco gazdaságos kataszrtófa, nehogy vegyél!), a Dm-es Babylove, A Rossmannos Babydream, A Profis Pöttöm, és a Plus saját márkája, ennek nem emlékszem a nevére, de jó volt és az ára is normális.
2008. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!