Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot vegyek az 1....

Milyen játékot vegyek az 1. születésnapjára a lányomnak?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?Mi az ami lekötheti és nem kerül több 10eFt-ba?

2012. júl. 19. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Tanuló asztal, tanulószék, interaktív játékok. Én tanulószéket vettem használtan, nagyon tetszett a kicsimnek. Az asztallal minden nap játszik több alkalommal is.Remélem tudtam segíteni :) Boldog szülinapot a kicsinek!
2012. júl. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket!

Ezek akkor is lekötik,ha már lépeget önállóan pár lépést,tehát nem feltétlenül marad egy helyben?

2012. júl. 19. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nincs tapasztalatom tanuló játékok terén, én nem vettem ilyesmiket a lányomnak. Amivel nagyon szeretett és szeret játszani:


Tomy sípoló tojások, ezt 10 hónapos korában kapta (jövő hónapban lesz 2 éves), és azért jó, mert ez a játék együtt nő vele. Először csak kiszedegette a tojásokat a tartóból, levette, rátette a tetejüket, nyomkodta a csibéket, de most már tanulja vele a színeket, és formabeillesztőként is működik a játék, mert minden tojás alja más, és csak egy helyre illik.

[link]


Ennyi idős korában (13 hónaposan) már kapott egyszerű Lego Duplo szetteket (állatkerti gondozó + kistigris, nagypapa + kismalac), azokkal is remekül eljátszott. Ez is olyanfajta játék, ami kitart még évekig.


Van egy MegaBloks Farm játék is, amit én csak most fedeztem fel, most vettem a lányomnak, imádja! Használtan sikerült hozzájutnom nagyon jó áron, féltem, hogy nem válik be, de óriási sikere van, és ez is olyasfajta játék, amivel egy 1 éves is nagyon szívesen játszik, s lehet tanítani is neki vele dolgokat (traktor, tyúk, boci, gazda, pajta, stb.).

[link]


WOW játékok között is körül lehet nézni, 13 hónapos korában vettem meg neki a WOW Stanley utcaseprő autót, masszív, nagyon jó kis játék (törhetetlen), majdnem 1 évvel később is töretlen sikere van! Azóta már több WOW játékot is vettem neki, a legjobb szerintem a tűzoltóautó (WOW Ernie tűzoltóautó).


Képeskönyvek, nagyon egyszerű mesekönyvek (Lépésről lépésre sorozat, A vidám Pöfivonat, Hörcsög Ödön, Macizsúr, Aksjomat kiadó honlapján vannak nagyon jó és olcsó könyvek, én postán is szoktam nézelődni a postaboltban, ott általában leárazva vannak kitéve ezek a könyvek).

2012. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is a hasznos tippeket!Ment a zöld kezecske mindenkinek :)
2012. júl. 20. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!