Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki, ha saját lányomnak...

Ciki, ha saját lányomnak használt játékot veszek születésnapjára?

Figyelt kérdés
Újra nem nagyon telik . . .
2011. jan. 31. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én is használtat vettem karácsonyra és most a szülinapjára is. 1 éves.
2011. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Gondolom meg ugysem akkora, hogy eszrevenne rajta, masresz meg egy hasznalt jatek is betolti azt a funkciot, amiert veszed. En a 6 evesemnek is vettem hasznaltat, es ugyanugy orult neki.
2011. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki!!Ilyeneken ne aggódj.

Ő még jóformán fel sem fogja, arról nem is beszélve hogy nincs rá írva hogy használt.

Ugyan nem használtan, de én a fiamnak 1 szülinapjára egy 400Ft-os müanyag terepjárót vettem.Már elmúlt 2 éves a fiam, de mg mindig nagyon szereti azt a kocsit, pedig már itt-ott elvan törve, első kerekek nem forognak de imádja azt tologatni.

Nekik még a játéknak nem az az érték ami rá van írva, hanem hogy szeretettel kapják.

Jobban szeretnek egy üres flakont, mint egy több 10 ezres játékot.

Boldog szülinapot nektek!

2011. jan. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az fiam kapott nagyanyóéktól egy fp ugráló zebrát vagy mi a szöszt egyszer sem ült rá nem is tetszik neki ott áll a sarokban,rá se hederít bazi drága játék ehelyett ő a bonbonos doboz zörgős műanyagjával játszik,üres üvegekkel fakanállal,meg hasonló itthoni szirszarokkal!Már 21 hónapos,17 hónapos volt a névnapjakor arra kapta,de már csak abban bízom hogy a már utban lévő kistesó hátha használni fogja!Nem az érték a lényeg mi karácsonyra sem vettünk semmit a fiamnak hanem a férjem csinált neki fából hinta lovat!Imádja!
2011. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sem telik drága játékokra,6-7000 vagy még annál is többre,de őszintén szólva talán még ha telne sem adnék ki rájuk ilyen sokat,elképesztő,hogy a márkás játékok mennyibe kerülnek,még egy kis kütyü is 4000 ft-tól kezdődik.Karácsonykor be voltam vele sózva,hogy nem veszek nekik használt játékot,ezért vettünk egy kazalnyi kínai játékot újan,mit ne mondjak,kb. 2 ha nincs belőle széttörve.Szóval én most névnapjukra használtat vettem,és nagyon örülök neki,pl. óriás Molto mágikus gombát 1300 ft-ért,nyitogatós játékot 1400-ért,ezek szerintem még jó darabig kiszolgálják őket..
2011. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Az én 1 éves lányomnak egy vagon játéka van, de az üres baby bruinos popsitörlő dobozába építőkockákat rakot, és azt rázza egésznap, mert tök jól zörög, nálunk is a fakanál meg a műanyag tál a favorit. Én is vettem neki használtam járássegítőt, tők felesleges több ezer ftot kidobni, vegyél rajta neki inkább ennivalót meg pelust.
2011. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár karácsonyra,meg szülinapjára nem használtan vettem játékot,de azon kívül a legtöbb vaterán vett vagy "kinőtt" játékok!Karácsonyra piacon vettem neki 2000-ért egy csodaszép plüss babát,sülinapjára 700 ft-ért egy karikapiramist a tescóban+ a corában pontokra váltottunk ki egy építőkocka csomagot és egy csodateknőst.Ennyi az új játéka tőlünk.Plusz amit mamáéktól vagy ismerőstől kapott játék.Nem tartom cikinek,hogy használt játékokat veszek neki.Ha a helyzet úgy lett volna,akkor karira és szülinapra is azt kap.
2011. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ciki szerintem! Nekem 2 éves a kisfiam van neki egy csomó fisher price játéka de mindet használtan vettem neki!

Én nem foglalkozok azzal,hogy ki mit mondd...

Nincs ráírva hogy használt!

Én nem is igazán akarok neki új játékot venni mert én meg sajnálom rá kiadni a pénzt mert vagy érdekli vagy nem!

2011. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!