Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól nem lesz már szétdurr...

Mikortól nem lesz már szétdurran a cicim érzésem?

Figyelt kérdés

3 hetes a kislányom 3 óránként szopizik. Mielőtt felkel, már úgy érzem, hogy szétdurran a cicim. A legrosszabb éjszaka, mert akkor van hogy 4 órát is alszik, de én nem tudok aludni, alig várom, hogy felkeljen és szopizzon, úgy fáj a cicim. Meddig lesz ez így, mikor fogok tudni hason aludni, vagy csak ha már nem szoptatok?

És meddig fog folyni a tej a másik cicimből, amit nem szopizik, mert irtó kényelmetlen egy kis poharat tartani alá folyamatosan. :)


2012. júl. 19. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
majd amikor beáll a kereslet knálat . érdemes lefejni ás fagyasztóba tenni örülj neki ennyi tejcsid van ez nagyon jo hir
2012. júl. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre van a tejkagyló
2012. júl. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 4 hónapos korára állt be a kereslet-kínálat.Addig minden túlzás nélkül éjszakám és nappalom a szoptatás-fejés körül forgott.Annyi volt a felesleges tejem, hogy az Anyatejgyűjtő Állomáson adtam le 2 naponta 2 liter tejet.

A lányom 3 óránként evett nappal, éjszaka általában 4 óránként és minden szoptatás után még 30-40 percet fejnem kellett.Ha néha éjszakánként tovább aludt a szokásosnál nekem akkor is fel kellett kelnem,mert majd szétdurrant a mellem és folyt a tejem.Mindenkitől megkaptam, hogy örüljek a sok tejemnek...hát én bizony megelégedtem volna azzal ha a lányomnak van elegendő és megúszom ezt a sok fejést.Kitartást!Remélem Nálatok hamarabb megoldódik a dolog:)

2012. júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!