Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes ilyet venni egy 3...

Érdemes ilyet venni egy 3 hónapos kisfiúnak?

Figyelt kérdés
[link]

2012. júl. 19. 17:23
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy maradjak a rágókánál?

[link]

2012. júl. 19. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:

én a rágókára szavazok

kicsi még

2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most inkább a rágóka kötné le. De a formakereső később jó lesz majd. Nekünk is van már, és most 4 hónapos a Kisfiam. Úgy voltam vele, ha már egyszer rendelek, akkor többet, mert olcsóbb úgysem lesz, és úgyis akarok majd venni Neki ilyen fejlesztőket, úgyhogy egyszerre rendeltem többet. Egyébként én is innen vettem. Meg ajándékba is kaptunk rágókákat, csörgőt, úgyhogy az van elég.

Én ilyeneket:

[link]

[link]

[link]


De amit most imád, az ez, csörög, meg zizeg, ha széthúzzuk. Ez nagyon megérte.

[link]

2012. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Maradj a rágókánál, nekünk van ilyen, a kisfiam egy éves és még most sem igazán érdekli a formák rakosgatása. Majd olyan 18-20 hónaposan. :)


Remélem, segítettem. :)

2012. júl. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Korai még ilyet venni neki,majd másfél-két évesen fogja ez lekötni,vegyél neki rágókát,csörgőt,színes kis könyvet.Szép napot!
2012. júl. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is a rágókára szavazok,a lányom 1 éves,de még nem őt sem érdekli a formabedobálós...gondolom majd pár hónap múlva már fog vele játszani.
2012. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!