Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen konyvet vegyek ajandekb...

Milyen konyvet vegyek ajandekba egy 10 honapos kisfiunak es egy 3 eves kislanynak?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

3 évesnek a Vlagyimir Szutyejev: Vidám mesék c. könyvét ajánlom.

10 hónaposnak még nem vennék könyvet, mert szétnyálazza, szétrágja, majd széttépi, főleg, ha fiú. Legalábbis az enyém ezt tette.

2012. febr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Vidam mesek mar megvan neki. Anna, Peti es Gergo sorozat is, vmint Bogyo es Baboca is. Egy-ket szines nagy mesekonyv is, amiben valogatott mesek vannak.

Azert szeretnek a kisfiunak is vmilyen konyvet ajandekba, meg ha nem is most adnak neki, de a novere utan sok konyve van mar neki is.

2012. febr. 22. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem mesekönyv, hanem nézegetős, de szerintem három évesnek is szuper én nagyon szeretem. Minden évszakhoz van.

[link]

2012. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 10 hónapos kisfiúnak leporellót vennék. Nagyon sok aranyos van. A 3 éves kislánynak pedig Bartos Erika verseskönyvet. Nekünk a százlábú van meg, de létezik több is. Egytől egyig nagyon aranyos versek vannak benne.
2012. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Ha ezekre rá tudsz bukkanni valahol (webáruház, esetleg valamelyik könyvesbolt), akkor ezt venném a kicsinek. Majd később jó lesz :) Imádja a fiam még mindig, pedig lassan 2,5 éves lesz.

2012. febr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 8 hónapos korától imádta ezeket a könyveket, van belőle többféle is, egyet linkelek:

[link]

Szerintem ez a 10 hós kisfiúnak nagyon jó. De egyébként vízhatlan könyvek is vannak, csak azok nem ilyen érdekesek :)

A kislánynak lehetne esetleg válogatott mesés könyvet, ha nincs meg neki. Kétéves lányom imádja ezeket is:

[link]

[link]

Amik még ilyen korosztálynak vannak, azokat meg már felsoroltad, vagy felsorolták előttem.

2012. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A 10 hónaposnak valami állatos nézegetőset ajánlanék, pl. a Keresd meg hol vannak... sorozatot, mert még lehet, hogy annyira nem mutogatja az állatokat, de nem sok idő múlva jön ez az időszak, és ebben sokféle állat van.


[link]


A kislánynak pedig Marék Veronika Boribon sorozatából is vehetnél, ha még nincs neki egy sem, akkor a Boribon és a 7 lufi-t ajánlanám.


[link]

2012. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom az otleteket, nagyon jo konyveket ajanlottatok.
2012. febr. 28. 20:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Én böngészőket vennék mind két gyerkőcnek. Kisfiam 6 hónapos korától nézegetjük, most másfél éves,és nagyon szereti még mindig.

pl:

[link]

[link]

Vagy van még többek között az 5 kötetes böngésző sorozat.

2012. ápr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!