Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a zöldség,...

Hogyan lehet a zöldség, gyümölcs pürét eltenni, anélkül, hogy tartósítószert vagy cukrot tennék bele?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Fagyasztva.
2012. júl. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nittababy ***** válasza:
49%
lefagyasztod!!!
2012. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is fagyasztok.
2012. júl. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is fagyasztom. Leturmixolom, majd joghurtos poharakba töltöm, tetejére folpack és be a fagyasztóba.
2012. júl. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szintén zenész. Én előre megcsinálok sokszor 3-4 adagot. Van, hogy vasárnap nekilendülök, míg apa lefoglalja a babyt, és megfőzök neki 2 hétre előre. Én bébiételes üvegbe teszem, előre összeturmixolva, hogy csak elő kelljen venni, és mehet a fagyóba. 4-5 féle kaját megcsinálok, és így változatos is neki, és ha valami olyat főzök, amit ő is ehet, akkor adok neki azt (mondjuk ízesítés előtt szedek ki neki spenótot, hozzá husi, és hadd szóljon!). Jah, és a husit meg szintén megcsinálom előre, összeturmixolom, és jégkockatartóba elosztva teszem a fagyóba, így mikor kell, csak kiveszek belőle 1-2 kockát, és kész. Kicsi a hely, és nem kell állandóan papacskázni.
2012. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte ugyanígy csinálom, mint ez előttem író. Én 3-4 naponta főzök neki, így sokféle étele van.

A gyümit, zöldséget pürésítve kis joghurtospoharakban, vagy darabolva (félbevágva a barackot, egyben a málnát, ribizlit, stb.)nagyobb fagyisdobozban rakom a fagyasztóba.

2012. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, kipróbálom...
2012. júl. 22. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!